Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas és vékony, ropi alkatú...

Magas és vékony, ropi alkatú fiúk-férfiak, nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Én átlagos, középmagas vagyok, de elég telt, van rajtam 15-20 kg plusz. Egyszer már megkaptam egy ilyen fiútól, hogy hülyén néznénk ki egymás mellett, de az a baj, hogy nekem általaban csak az ilyen fiúk jönnek be, és nem tusom, miért. :(
2013. okt. 26. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Fuss csak nyugodtan egy olyan busz után, ami nem vesz fel téged :) Ezek max fiúk :) A férfiak nem úgy néznek ki...:D
2013. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem változó mi jön be, az a lényeg hogy valami megfogjon :) Az arc a legfontosabb számomra utána jön az alak :)

Meg mi számít magasnak? :)

22F

2013. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
180 cm és fölötte.
2013. okt. 26. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Magas vagyok és nálam nem baj ha van felesleg, szeretem a combos lányokat :D
2013. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább nagy a melled :P :D
2013. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
magas ropi lányok vagy alacsonyabbak akik lehetnek nem annyira vékonyak is csak jól nézzenek ki
2013. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy függne a fiú kinézetétől, hogy milyen lány tetszik neki.

De mivel vékony vagyok (195 cm, 75 kg), válaszolok.


Első sorban a hozzám hasonlóan magas lányok. Eddig három lány iránt éreztem őrült vonzalmat, elképesztő szerelmet az életemben. Kettő a barátnőm is volt.

Mindhárman nagyon magasak voltak (175 cm felettiek, kb. akörül vagy 180 körül). Vékonyak voltak, ugyanolyan vékonyak vagy kicsit vékonyabbak is, mint én. Kilátszott pár bordájuk, kis cicjeik voltak, de szép arcúak és jó seggük volt. A karjukat tudnám említeni főleg (mivel a borda kilátszást nyilván az tudja, aki meztelenül látja őket). Szóval a karjukon végig szinte csak csont volt és az ujjaik is nagyon csontosak. Én ezt is baromira vonzónak találom a mai napig.


Viszont érdekes megfigyelésed van; főleg mert meg tudom erősíteni amit mondasz, csak a másik oldalról. A nőket általában valamilyen erőfeszítéssel lehet csak felszedni (jófejnek lenni, odamenni hozzájuk, beszélgetni, levenni a lábáról, stb, amiért azért meg kell dolgozni), de ha olyan lányokról van szó, amilyen te is vagy (átlagos, középmagas és telt 10-20 kg plusszal) akkor általában látom sokukon hogy bejövök nekik. Csak ez nem kölcsönös, így csak végszükség (illetve szükség) esetén közeledem feléjük, amikor nem akarok sokat tőlük és látszik hogy rá lehetne venni őket hamar erre-arra.


Egyébként az átlagos testalkatú nők is bejönnek, tehát a kövér és vékony között lévők. A mellméret nem számít, lehet bármilyen, a segget annyira nem lehet elrontani (ha nem óriási), az arc meg mindenhol más és más. Szóval az alakról annyit, hogy bejönnek, vonzónak tartom az átlagos testalkatú nőket is, de a hozzám hasonlóan vékonyakra tudok őrülten begerjedni.


20/F

2013. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vékonyak és sportosak tetszenek :)

MAGASSÁG LÉNYEGTELEN, TETSZETT MÁr magas meg alacsony lány is

2013. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is magas és vékony vagyok (~195 cm és ~77 kg), de nekem bejönnek a teltebb lányok (de nem az extrém túlsúlyosak), szóval ez teljesen egyénfüggő, hogy kinek milyen alkat tetszik. Kérdező, azzal a fiúval nem volt szerencséd, de attól még ne gondold, hogy az összes hasonló alkatú így gondolkodik!
2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!