Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műköröm után érdemes...

Zselés műköröm után érdemes gél lakkot csináltatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Évekig rágtam a körmöm elég durván. TZavaly szeptemberben mentem el körmöshöz, aki épített rá zselés körmöt, azóta szépen megnőtt a körmöm, és gondoltam rá, hogy akár gél lakkot is csináltathatnék. Szerintetek túl gyenge még ehhez a körmöm, vagy érdemes lenne már megpróbálni a gél lakkot? Nem fog letörni? Vagy esetleg várjak még vele?

2017. jan. 20. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Gél lakkot inkább, nem annyira káros és nem annyira teszi tönkre a körmeidet

Legalább picit pihen..


Bár az lenne a legjobb ha géllakkot se raknál rá!!!

Picit a körmeidet áztasd tejben, had szívja meg magát kálciummal :)

2017. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet kérni gél lakkot zselés megerősítéssel,ha kicsit gyenge a körmöd.

Nekem atombiztos körmeim vannak,mégis megszoktam erősíteni zselével is, 4 hétig simán tart így a gél lakk.(lehet tovább is tartana,ha nem szedném le)

De szerintem a sima gél lakk is jó lehet.

A közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem káros,nem vékonyítja el a körmeid stb.. Max ha nem jó a körmösöd,akkor .

2017. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy jó körmös tud rá gél lakkot tenni, ha szükséges akkor megerősíti a körmöt base géllel vagy bonderrel.
2017. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!