Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino megbízható bolt eredeti...

Notino megbízható bolt eredetiséget illetően?

Figyelt kérdés
Parfümöt szeretnék lassan vásárolni, eddig mindig Douglas-ban vagy Marionnaud-ban tettem. Az árak s választék nem az igazi számomra. Notino eredetit árul? (korábban Iparfumeria) Esetleg aki vett valamit Douglas-ban vagy Marionnaud-ban, majd utána rendelt a fentebbi oldalról tapasztalt bármi nemű differenciát? Elég sok pozitív véleményt lehet olvasni, de páran állítják nem eredeti a rendelt termék... Előre is köszönöm a segítséget!

2017. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Valami lehet az orrommal, mert reggel fújtam magamra kettőt alig éreztem valamit, aztán apám hazaért valahogy 16-re. Eltelt kb 7 óra és félórán belül kérdezte mi ez az illat. Az a baj, javarészt az összes edt halovány, persze vannak kivételek, de nagyon hamar bőrközeliek lesznek.
2017. júl. 30. 08:55
 22/32 anonim válasza:
100%
Én már sokmindent rendeltem onnan, nemcsak parfümöket. Szerintem biztos eredeti. Inkább az lehet a probléma, hogy tényleg hígabb változatban készítik a parfümöket. ( elég ha arra gondolunk, hogy a kajákból, mososzerekből is silányabb minőséget szállítanak Kelet-Európába) Én egy douglas-ban vásárolt Chanel parfümömön vettem észre, hogy nem az a minőség, mint régen.
2017. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
IRC vagy IIRC a szabvány, ezért van az, hogy csomó parfüm gyengébb lesz. Konkrétan ilyen a La Nuit is. Felére csökkent az ereje.
2017. okt. 23. 21:28
 24/32 anonim válasza:
100%

Én 3szor rendeltem ugyan azt, egyre rosszabb volt. Elsőre teljesen jó volt, másodjára kb fele addig tartott az illat, a harmadik pedig 100% hogy kamu volt, mert szappan szaga volt, frissen kifújva konkrétan köze nem volt az eredetihez. Mentségükre szóljon, hogy küldtek futárt és visszautálták a pénzt kb 2-3 nap alatt, de ha a futárral nem sikerül találkozni, akkor az utalás csak 3-4 hét múlva történik meg. Most nyílt boltjuk, ha esetleg arról vannak visszajelzések, ne tartsátok magatokban! :)

Szerencsére ott is azonnal visszaveszik ha valami nem jó vagy csak azt mondom másnap, hogy hát a douglasosnak kb 3szor ennyi ideig tart az illata.

2018. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mostanában csak boltban vettem már parfümöt, bevallom őszintén nyugodtabb is vagyok, árban annyival nem drágább már.
2018. febr. 15. 17:40
 26/32 anonim válasza:
100%
Már vásároltam tőlük, még akkor is, mikor még iparfüméria volt. Eddig *lekopogomminden alaklommal eredeti cuccokat kaptam. A mi a "ahamisítványokat" illeti, előfordulhat, hogy egy-egy parfüm üvegcséje, szórófeje megsérül, és szivárogni kezd bele a levegő. Esetleg nagy hőhatásnak volt korábban kitéve. Ezek is okozhatják, hogy megváltoznak a molekulái és "hamisnak" tűnnek. Ilyenkor vissza kell küldeni a cégnek és reklamálin pontosan mi is volt a probléma a termékkel. Szerintem nem fognak cirkuszolni, ha kéri valaki, visszafizetik az árát, vagy küldenek teljesen friss árut.
2018. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Ugyan nem parfüm, hanem alapozó, de én Estée Lauder alapozót kaptam hamisan. Már a címke se stimmelt.
2019. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit furák, mert amit rendeltem DIOR highlightert,eleg rossz volt es felmerult bennem hamisitvany.Illetve a prfumokrol hallottam sokan azt csinaljak rendelnek parfumot, majd mintha elallnanak a vasarlastol egy masik hamist kuldenek vissza nekik.Igy kerul be a rendszerbe a hamis parfum.Facebookon egy tobb tizezres noi csoportban irtak.
2020. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Tegnap jártam a notinoban hat óriási csalódás ért chanel őrült lévén azonnal őket nézgettem és bizony hamisak voltak.Douglasban vasarolom őket tudom milyen igényes egy eredeti ezeknel gagyibb üvegben más színű parfüm …laikusként lehet megveszem …azt kell mondjam eddigi legjobb utánzatok amikkel találkoztam …én nem ajánlom őket és ezek után nem veszek tőlük semmit …úgy jöttem ki a boltból mint akit fejbe vertek
2021. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Én Replay parfümöt rendeltem. Akciós ára csábított. Köze sincs az eredetihez. Reggel befújom magam kilenc óra körül tiszta vörös a nyakam olyan allergias reakciót vált ki. Soha többet nem rendelek onnan.
2022. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!