Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Fiúk! Nektek tetszenek az alacsony, formás, szép, szemüveges, okos, vicces, kedves, aranyos lányok?

Figyelt kérdés

Én valami ilyesmi vagyok, de úgy érzem, hogy a fiúk gyakorlatilag észre sem vesznek... Mindegyik azt mondja, hogy ők a normális csajokat keresik, mégis a folyosón a legnagyobb k.-kat bámulják meg és beszélnek róluk. Elvileg a belső fontosabb, de az említett lányok belülről egyenlőek a 0-val. Nem tudom mi a baj velem... (nem vagyok amúgy egyáltalán egoista,stréber és öntelt). Elég visszahúzódó típus vagyok, de ha valakit közel tudok engedni magamhoz,megnyílok és őszintén tudok beszélni bármiről.

16/L

köszi!


2017. jan. 25. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
megölelgetnélek ^_^
2017. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet hogy csak te hiszed azt hogy szep formas okos csinos kedves vicces csaj vagy??

Csak mert en 153cms 45kgos

szemuveges szep nagypofaju kicsit orult csaj vagyok es ram tapadnak a sracok tulzas nelkul..teged meg lesz@rnak pedig te meg okos vicces kedves es aranyos is vagy? Valami nem kerek vagy anyukad mondogatja neked ezt?

Jegyezd meg egy szulonek mindig a gyereke a legszebb de masnak attol meg lehetsz hanyadek

2017. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"szép nagypofájú" :DDDD
2017. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szep nagypofam van😂😂

De erted a lenyeget gondolom😁

2017. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincsen anyukám,apa pedig soha nem dicsért meg. A barátaimtól,ismerőseimtől hallottam ezeket a dolgokat.
2017. máj. 5. 08:55
 16/16 anonim válasza:
Hidd el észre fognak venni ha tényleg szép vagy de az is lehet hogy csak olyan emberekkel vagy körülvéve akik nem látják a szépet
2018. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!