Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemesebb megvenni egy kezdő...

Érdemesebb megvenni egy kezdő géllakk készletet, mint műkörmöshöz járni műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 19:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha műkörmöt szeretnél, úgy értem építetett akkor érdemes körmöshöz menni, ők kitanulták tudják érdmesebb rájuk bízni magadat. Viszont amennyiben csak szeretnél szép tartós lakkot, ami nem pattog le és fényes marad, akkor csak ajánlani tudom. Bele kell tanulni hogyan marad igazán tartós, de hálás hosszútávon. Nekem is van, nagyon szeretem.
2017. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Műkörmöt én is csak körmössel csináltatnék, de a géllakk az ok lehet otthon is. De igazából ez is attól függ mennyiért tudod körmössel megcsináltatni. Nekem 2500-ért csinál géllakkot, 3 hetente járok, ennyiért nem állok neki itthon.
2017. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 2500 forint is pénz, és többet rá kell költeni ha körmöshöz járok, mint ha itthon csinálnék géllakkot.
2017. jan. 28. 07:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,de akkor még a gellak színek...a jobb minosegu gellakkok,amivel a körmösök is dolgoznak a legkisebb kiszereles is 1800 Ft-nal kezdődik. Gondolom nem egy színt szeretnél mindig viselni.
2017. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy tudom kezdő szetthez adnak 2 tégely géllakkot is. Aztán fokozatosan begyűjtögeted a színeket. Javaslom a sellő illetve króm porokat, azok feldobják a színt.
2017. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!