Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra (12. ) milyen...

Ballagásra (12. ) milyen magassarkú cipőket ajánlotok? (linkeljetek képet, ha tudtok) (Nem nagyon tudok járni magassarkúban, de ezen az alkalman szeretnék egy kicsit kivételezni)

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a telt lányoknak ajánlottabb a vastagabb sarkú cipő? Mert ha igen, választásnál ezt is figyelembe kell vennem...

És még mikre kell figyelni?



2016. febr. 20. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ducibb lányon tényleg jobban mutat egy vastagabb sarkú cipő, arról nem is beszélve, hogy azzal sokkal magabiztosabban lehet mozogni.

Alacsonyabb sarkú cipő is lehet elegáns, nem kell feltétlenül ragaszkodni a 10 cm-hez. :)


[link]


Ami még nagyon fontos, hogy legyen bejáratva a cipőd. Nagyon fog fájni a lábad, ha teljesen új cipőben akarsz majd órákat állni meg totyogni. Járasd be. Én anno otthon sétálgattam az új cipőkben, 20-30 percet totyogtam, vagy csak rajtam volt, hogy igazodjon.

Ha pedig fájna a lábfejed elöl, ahol ránehezedsz a magassarkúban, akkor használj zselétalpbetétet, cipőboltokban (pl. Deichmann) kaphatsz olyat, és sokáig tudod később is használni. :)


Remélem sikerült segítenem!

20/l

2016. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz benne járni, ne akkor kezdj el kísérletezgetni, mert nagyon gáz lesz. vegyél egy 5-6 cm magas sarkú cipőt és addig gyakorolj benne, ha megy, esetleg vehetsz magasabbat addigra, de szerintem tök felesleges. és igen, egy elefántlábon hülyén néz ki egy vékony tűsarkú cipő, ha ilyet látok, mindig olyan érzésem van, hogy mindjárt eltörik a súly alatt a sarka..
2016. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha teltebb vagy, akkor tényleg előnyös a picit vastagabb sarok. Könnyebb is vele megszokni a járást, mint tűsarkúban, és füves-sáros talajon sem fog beragadni. (Nekünk pl. füves udvaron tartották a ballagást, eső után...) De arra is figyelj, hogy a másik végletbe se csússz át, és legyen valamennyire kecses az a cipő. Sok olyat látok, aminek otrombán vastag a talpa és/vagy sarka, és a viselője elegánsnak képzeli, de egyáltalán nem az.


Még egy ötlet: én nagyon szeretem a keresztpántos cipőket, nagyon csajos kis dísz, és stabilabb lesz vele a járás is. :)


Néhány javaslatom, képekkel:

[link]

[link]

[link]

[link]


És itt egy pántos is:

[link]

2016. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!