Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó. Hülyén fog hangzani, de...

B.Blanka2002 kérdése:

Jó. Hülyén fog hangzani, de hogy lehetne kisebb bordám?

Figyelt kérdés
KÉRLEK, A BESZÓLÁSOK KERÜLJENEK! Kapok eleget a suliba... 14 éves lány vagyok, mindig is utáltam tükörbe nézni, de ha a bordáim nem lennének olyan terebélyesek, lenne derekam... Erre van megoldás, ami nem tesz kárt a szervezetben?
2017. febr. 3. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad ugy , ahogy vagy ! Sohasem tudunk megfelelni mindenkinek! Ha te elfogadod magad ugy , ahogy vagy mar masok sek figyelnek fol a te " problemaidra " !
2017. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A derék a bordák alatt van. Ha a mellkasod széles, akkor a derekad keskenyebbnek tűnne.
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sajna nagyon mélyre nyúlnak a bordáim... És próbáltam már elfogadni magam, de vannak akik megnehezítik... :(
2017. febr. 3. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard a csontvázadat megváltoztatni. Ha valamit, azt tényleg el kell fogadnod. Mondjuk szerintem nem illene nehéznek lennie, tudod, hány ember lenne boldog, ha ez lenne az élete problémája...?

Ezt dobta az élet, tényleg nincs mit tenni. Jó, egyesek kioperáltatják az alsókat, de ez nem ajánlatos.

2017. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jajj uram isten....sok mindent hallottam,de olyant nem,akit a bordai vagy a dereka miatt szoltak volna le...
2017. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mit mondanak, erről tehetsz legkevésbé, hidd el, akik mondják azoknak magukkal van problémájuk, vannak emberek, akik másokat piszkálnak, hogy eltereljék a saját esztétikai problémáikról a figyelmet.
2017. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem ezért piszkálnak, hanem hogy milyen ronda vagyok meg dagat stb...Jó teste van az illetőnek, szóval joggal szól le... :(
2017. febr. 4. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok . Mar miert is lenne joga barkinek leszolni ? Picit tobb onbizalmad kene legyen !
2017. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 evesen meg kb most kezd noiesedni az alakod (derekad kialakul, csipod szelesedik, melled megno). Ne akarj 14 evesen kesz nonek kinezni, mert nem fogsz tudni, max.nevetsegessen kinezni.
2017. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak magadat látod ducinak, de ha zavar akkor étkezz egészségesebben, sportolgass (persze nem kell napi 1óra kemény edzés, de hidd el, a semminél minden jobb)
2017. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!