Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sovány lányok mellett...

A sovány lányok mellett mindig ducinak, kövérnek érzem magam, szorongok. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Azt mondják egyesek, hogy nálam soványabb ember nincsen, csak betegek, de valamiért nem vagyok képes elfogadni, ha személyek soványabbak mellettem. Ilyenkor elmegy a kedvem, szomorú leszek, hogy én miért nem vagyok olyan vékony és mind a fogyáson jár az eszem. 15 éves lány vagyok kb 165 cm és 45 kg. Nem tudom mit tegyek ez az érzés ellen, meg akarok szabadulni tőle, nem akarom folyton a soványakat nézni és irigykedni.

2017. febr. 4. 08:33
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%

Már bocs de 45 kilóvel szerited te mi vagy ha nem sovány? :D

Én felnőttként ugyanilyen magas és 44 kiló vagyok, kb. mindenki mellett gebének érzem magam még most is, pedig évekig csak 40 kg voltam.

Kik azok a vékonyabb lányok? Nem lehet hogy ők fiatalabbak nálad és azért soványabbak még? Hidd el, voltam én is 165 centihez 38 kiló, nem volt az szép.

Építs magadnak önbizalmat, bizponyára van ott valami más is, ami miatt kevesebbnek érzed magad a többieknél, csak valamiért a (tök normális) súlyodra vetíted ki.

2017. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a fejedben van a baj. Én is 165cm vagyok, hozzá 55 kg, és még így is mondják páran, hogy vékony vagyok. Aki nálad soványabb, az borzasztóan nézhet ki szerintem... Ha modellkedni akarsz, ahhoz sajnos kicsit alacsony vagy, úgyhogy nyugodtan felszedhetsz néhány kg-t. Mivel 15 vagy, gondolom többnyire bulvárból tájékozódsz. Szerencsére ma már kezd lecsengeni az a trend, hogy gebének kell lenni, most a "fogadd el önmagad" a menő. Ez végre egy normális minta a fiataloknak, követsd te is!
2017. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Keress fel egy pszichológust, mert bizony nagyon komolyan beteg vagy!
2017. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!