Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A jelenlegi edzésem mellett...

A jelenlegi edzésem mellett mi a jó étrend? Ha az edzésemben valami nemjó mit kell változtatni?

Figyelt kérdés

A családomból elég sok ember könnyen betegszik, és elég rossz állapotba van (még én is).Ezért elhatároztam hogy megpróbálok edzeni, és egészségesen élni(még mielőtt valaki letámadna hogy csak divatmajmolásból akarok izmot).Először is a kockahasat szeretném elérni, és utána fokozatosan mindent.

Jelenleg heti 3x edzek:

50 felülés 50lábemelés függeszkedve 50hasprés 20kilóval guggolás,kinyomás 3x15 30perc aerob(ugrókötelezés,tornagyakorlatok-elég rossz környéken lakok nem merek hosszútávra kimenni futni-).

5x eszek egy nap

8:00 zabpehely,puffasztott rizs

10:30 rántotta 2 tojásból(benne hagyma), teljes kiörlésű kenyér

12:00 hétvégente leves és második ami általában rizs/krumpli és csirkehús(vagy amit ép főzött anya)

hétköznapokon(mivel suliba vagyok 14:20-ig és csak 16:15-re érek haza teljes kiőrlésű kenyérből szendvics(csirkemellsonka,paradicsom,ketchup,majonéz,vaj,paprika)

16:30 puffasztott rizs, és valami kis nasi

18:30 leves(ami épp van) és csirkemell/pulyka/hal ami épp van itthon.


Ez szerintetek így jó?Ha nem min kell változtatni?Minden válasz nagyon sokat számít nekem :D.



2014. jan. 10. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

8:00 pufirizs nem kell, helyette gyümölcs vagy olajos mag

szendvicsből hagyd el a ketchupot, majonézt, amit csináltok vacsorára húst azt tegyél bele

16:30 túró vagy kefír vagy ha tudod a 18:00-as étkezést teszed ide

2014. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dr filippo ongaro ***** válasza:
Mindenen változtatni kell! Az "edzés" annak mi a célja?
2014. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!