Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még? 15/L (lassan 16)

Nőhetek még? 15/L (lassan 16)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer és egy ilyen kérdés van, de gondoltam, megpróbálom.

Szóval, egy hónap múlva leszek 16 éves, viszont csak 144 centi magas vagyok, és a mellem sem igazán nőtt meg, az AA-t is épphogycsak eléri.

Tudom, persze, genetika (valószínűleg az amúgy), de attól még olyan jó lenne még egy pár centit nőni mind magasságban, mind ciciben. Pláne, hogy alkatomnál fogva elég vékony is vagyok.

Van itt más is, aki ilyen alacsony? És vajon nőhetek még?

Képet nem küldök senkinek, és lehetőleg normális válaszokat várok :)



2017. febr. 8. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz nőni. Ha a szüleid, nagyszüleid 140-150 centi magasak, akkor genetika, bár ez a magasság nem normális. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, nincs-e valami ételallergiád, vagy egyéb rendellenesség a szervezetedben.
2017. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves korodban jött meg?

Ez is befolyásolhatja,hogy hány éves korodig nősz.

Én például 10 éves voltam, akkor 145 centi. 12 éves koromra elértem a 149-150 centit és azóta nem nőttem egy millimétert sem. Az én kosárméretem E, de soha nem voltam extrém vékony, inkább átlagos testalkatú. Egyébként most 18 éves vagyok.

Tudom, én talán extrém példa vagyok, de ha neked ennél később jött meg és a melleid is kicsik, talán még van esélyed. A szakirodalom szerint akár 20 éves korodig is nőhetsz, de valaki pl. szülés után lesz egy pár centivel magasabb a hormonok miatt. Ha pedig ilyen maradsz, akkor is csodálatos leszel. Épp eszű ember nem ez alapján fog megítélni. Attól még lehetsz szép, csinos, intelligens és tehetséges.

2017. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid magasabbak, simán. Írj, ha van kérdésed, hogy tudsz pár centit nőni, van pár tippem.

18L

2017. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: 11 éves koromban jött meg és már akkor is 142 centi voltam, úgyhogy szűk hat év alatt sikerült 2 centit nőnöm. Amúgy anyukám 151, apukám pedig 172 centi. Anyukámnak egész nagy melle van, legalább az lehetne nagyobb nekem, de még az sem... :/
2017. febr. 8. 16:51
 5/5 anonim válasza:

144 cm az nagyon alacsony nőbe is.


Ha 5 év alatt 2 cm-t nőttél, szüleid miért nem vittek el orvoshoz ? mondjuk 14 évesen ? amikor láthatták, hogy nem fogsz nőni már.


Menj el orvoshoz !!! ha ne mcsontosodtak el a cosntjaid, akkor hormonkezeléstől lehet nősz még !

2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!