Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elite Model Look casting?

Elite Model Look casting?

Figyelt kérdés
Hallott már valaki erről, lesz idén? Az ilyen castingon mit kell csinálni?
2010. máj. 7. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen lesz idén! Pont ma kaptam egy emailt..

itt a weblapjuk itt mindent megtudhatsz: [link]

2010. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
énis néztem az oldalt de most akkor hogy is van?? pl. van veszprémben egy casting.. oda mész, kitöltesz egy lapot és majd értesitenek vagy mi???
2010. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na igen, ez engem is érdekelne, hogy hogy működik ez az egész.
2010. júl. 17. 15:12
 4/18 anonim ***** válasza:
hát igen elmész a válogatásra ott kitöltesz egy lapot, utána szerintem lesz egy személyes találkozó(megbeszélés) kicsit beszélgetnek veled és ha alkalama vagy visszahívnak és ha benne vagy a 12-15 lányba akkor mész a tréningre és így tovább. Innen Békéscsabáról is indult egy lány biztos ismeritek, Mihalik Enikő és mára a 9.legkeresetteb modell a világon. Érdemes megpróbálni :) én is indulnék de sajna kellene még 5centi..De augusztus 5.éig hátha van esélyem annyit nőni :))
2010. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát aug. 5-ig nem fogsz, de gondolom minden évben megvan rendezve úgyhogy máskor is tudsz jelizni. :D Itt 6-án lesz, én elmennék, de anyumnak nem nagyon tetszik ez. :S Egyébként meg ha elmehetek rá, tuti nagyon fogok izgulni...xD
2010. júl. 17. 17:23
 6/18 anonim válasza:
Szia! A honlapon a jelentkezés menüpontban, a feltételek felsorolása alatt találsz egy jelentkezés gombot. Töltsd ki, és küld el. Egyrészt, mert szerintem az alapján hívnak be, másrészt pedig, mert ha a városodból nincs elég jelentkező (min. 50 fő), akkor nem tartják meg a castingot. Sok sikert, remélem találkozunk majd. :)
2010. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!!

Én Próbáltam jelentkezni a honlapon de jelszót kért meg felhasználói nevetet és regisztrálni se tudtam sehol:S

lécci segítsetek !! :((

2010. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én sem tudom h hol kell regizni :(
2010. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

[link]


Itt van egy olyan, menüpont, hogy jelentkezés. Ha arra rákattintasz, akkor kihozza a jelentkezési feltételeket, alatta pedig ( a kép fölött ) van egy lilás rózsaszínes jelentkezés gomb. Én, ha arra rákattintok, nekem azonnal adatokat kér (méretek, személyes adatok). Itt lehet jelentkezni. Tőlem sem jelszót, sem felhasználónevet nem kér. Ha így sem megy, akkor szívesen kitöltöm neked, ha felveszed velem a kapcsolatot, és megbízol bennem. :) Remélem azért összejön időben.

2010. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
éa ha vaalki jelentkezik akkor értesitik kép meg adatok alapján hogy továbjutott -e?
2010. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!