Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elite Model Look casting?

Elite Model Look casting?

Figyelt kérdés
Hallott már valaki erről, lesz idén? Az ilyen castingon mit kell csinálni?
2010. máj. 7. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 :18 -as avgyok. még próbáltam mégegyszer és nem kért felhasználó nevet.
2010. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek azért elküldjem a jelentkezést ha nem biztos, hogy elmehetek rá? :/ Mert azért annak is örülnék ha legalább visszajeleznének, hogy jó lennék-e vagy nem (mondjuk mondják, h elmehetnék modellnek, de akkor se tudom elképzelni, h jó lennék ehhez)...
2010. júl. 21. 16:07
 13/18 anonim ***** válasza:
én azt kérdezném, hogy ezek a versenyek, meg ez az "edzés" is ami itt lesz, suliidőben van?? mert.. az nem lenne valami jó. :/ vagy még augusztus végén??? légszi válaszoljatok!!!!!
2010. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem suli időben...amúgy nekem visszírtak...mármint szerintem ez egy olyan levél amit mindenkinek elküldenek.:Dazt írták h menjek el a castingra
2010. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem, nem hívnak be mindenkit automatikusan. Ismerek olyan lányt, aki elküldte a jelentkezést és nem hívták vissza. :)
2010. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ha valaki volt már a castingon elmondaná a tapasztalatait? Kíváncsi vagyok.

Ja és kötelező jelentkezni az oldalon vagy csak simán oda is lehet menni a válogatásra? Válaszokat előre is köszi!

2010. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Jelentkezni kell a neten. :) Nem láttam sehol, hogy célzatosan azt írták volna, hogy nem mehetsz be csak úgy, de szerintem ha nem ütközik hatalmas akadélyba, akkor mindenképpen küld el az adataidat, mert nem mindenkit hívnak el.
2010. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na én most feladom. Inkább 1-2 év múlva jelizek. Úgyse érzem magam most olyan jó formában, hogy jelizzek... x)
2010. júl. 25. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!