Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van esélyem az Elite Model...

Van esélyem az Elite Model Look-on? Hogyan zajlik le egy casting? Kell vinni bikinit?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nincsenek pattanásaim. Állítolag "baba" arcom van. Hosszú, barna hajam van, és barna szemem. Nem festetem a hajam, nincs tetkóm, se piercingem. 170 cm vagyok, 52 kiló.
2011. jún. 24. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még elég sok emberre ráillik.

De ez alapján nem lehet megmondani. Elvileg kifutómodelleket keresnek elsősorban, ott 173 a minimum, ehhez kb. 50 kiló. Bár talán még felefér a korod miatt.

Pattanás a legkevesebb, az múlandó dolog, ettől még nem leszel nagy előnyben.

Ahogy az utóbbi évek tendenciáját elnézik, a semleges, kissé esetleg karakteresebb arcú, szőkés, kék szemű lányokat keresik.

De ki tudja, megpróbálod és kiderül.

Bikini meg ilyesmi úgy tudom, csak a további fordulókban kell, az elsőn még csak lemérnek, pár próbafotót csinálnak és kész.

Nos a külsőt leszámíva nem árt, ha beszélsz felsőfokon angolul meg még 1-2 felkapottabb nyelven, nagyon jól tűröd a stresszt, ha hosszabb ideig egyedül vagy család és barátok nélkül, ugráltatnak. Azt csinálnak a hajaddal, arcoddal, amit ők akarnak. Bírod az állandó diétát, sportot, stb. Mert ez mind együtt kell a sikerhez.

2011. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A stresszt bírom:) Amúgy azért is kérdeztem meg, mert nagyon sok ember szerint nagyon szép arcom van. de viszont nem vagyok olyan csontsovány, mint a kifutómodellek, de viszont dagadt sem. . .
2011. jún. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!