Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen a hasatok?

Lányok, milyen a hasatok?

Figyelt kérdés

Kockás, lapos, van rajta némi felesleg stb.?

Meg vagytok vele elégedve?



2017. febr. 11. 12:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem kicsit kockás, bár ha sokat eszek látszik, hogy van hasam:D

Meg vagyok vele elégedve, bár edzek, hogy ne látszódjon...

2017. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem kockás, az férfias.

Normál lapos. Ha sokat eszem, vagy mielőtt megjön, akkor oldalról látszik.

Elégedett vagyok vele.

2017. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Lapos, a 2 felső kockám látszik, köldök alatt még van egy kis párna, de nem zavar, tetszik.
2017. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Lapos, de nem annyira, hogy az izom és a bőr közt nincs semmi:D Elégedett vagyok vele.
2017. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Picit háj van az alján, de szerintem pont arányos, mert nagy a fenekem és a combom is vastag. Sokat sportolok, ez látszik, de egyszerüen ilyen alkat vagyok. Elégedett vagyok vele.
2017. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
De jó, hogy megkérdezted! Egyszerűen IMÁDOM a hasamat IS (!), egyáltalán nem lapos, sőt... :D
2017. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Lapos, de nem izmos- Sovány sem vagyok így egy nagyon kis felesleg van rajta, de nem igazán látszik, csak ha nagyon sokat eszek. Igazából meg vagyok vele elégedve, de egy kis izom sosem árt, bár azt egyáltalán nem akarnám, hogy kockás legyen
2017. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
61%

Felül 3 kocka látszik( igen 3, nem normális)

Köldök alatt minimális felesleg, a kortársaim erre a semmi hasad nincs kifejezést használjak.

napi szinten edzek van hogy csak 30 percet normál esetben 1,5-2 órát.

2017. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
De jó nektek, mindenkinek lapos hasa van. Nekem sajnos nem az, pedig nincs rajtam felesleg, de valamiért a hasam sokszor nagynak tűnik, főleg evés után.
2017. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Én speciel az a kategória vagyok aki ha eszik egy átlagos ételadagot, kikerekedik a pocija mint pl. egy 4 hónapos terhesnek.

A vicc ebben az, hogy 1 óra elteltével megint lapos. És nem sportolok semmit.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve és szeretem is a hasacskám. De nem lenne baj ha egy kicsit sportosabb illetve tónusosabb lenne.. az a napi 1 felülés reggelente az ágyból viszont nem fog segíteni😅 szed sztori

2017. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!