Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A füstölő vagy az illat...

A füstölő vagy az illat gyertyák a jobbak?

Figyelt kérdés
A füstölőből van itthon levendulás de az olyan fura illatú szamomra de gondoltam hogy veszek vannílliásat vagy maradjak a gyertyáknál ? Melyiknek marad meg tovább az illatja amikor égetjük?

2017. febr. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Jó szívvel egyiket sem ajánlom. Mindegyik káros vegyi anyagot tartalmaz, ártalmas.

Gyertyából csak olyant választanék, amelyek 100%-ban organikus alapanyagból készül, önmagában illatos, s nem kémiai úton tették azzá.

2017. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lassan már semmi nem lesz egészséges a környezetünkben..

A füstölőt még nem próbáltam, de ki szeretném szóval akinek van tapasztalata az engem is érdekel.

Amúgy illatgyertyából is van olyan amin semmit nem érzel. Én az Ikeába veszek, azok viszonylag jók:)

2017. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok mindenkinek aki nullára értékel egy értelmes választ.
2017. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Tehát ha óvom a ráktól az csak piros kezet ér?

[link]


És a tanácsom is a természetes anyagokból készülő gyertyákról?

2017. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A füstölő az illat mellett elég tömény füst. Van olyan illatosító, amibe egy teamécsest kell tenni, és illóolajat lehet benne párologtatni. Olcsó természetes, nincs füstje.
2017. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,tanácsokat
2017. febr. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!