Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Ki mit visel otthon...

Csajok. Ki mit visel otthon és az iskolában/munkában hordott ruháit milyen sűrűn váltja? Egy nap hányszor fürdötök/zuhanyoztok? Hányszor mostok hajat egy héten és mit használtok hajápolásra, bőrápolásra? 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok. Suliba lyukasórán jött fel a téma.

Kinek mi az igényesség. A válaszok eléggé megoszlottak és végül vita lett belőle.


Foglalkoztat a téma ezért tettem fel a kérdést.


Számomra az igényesség nem merül ki a napi fürdés/zuhanyzásban.


Hajmosáskor 2x samponozok majd balzsam, hajmaszk vagy hajkúrát használok. Heti2-3 alkalommal mosok hajat nyáron többször 2 naponta.


Reggel zuhanyzok majd ha sok tanulni valóm van egy gyors szoli haza megyek lezuhanyzok majd este min 30 percet edzek edzőteremben utána zuhany. Ha nincs sok tanulni való szoli,zuhany,megtanulok,edzés 1,5-2óra zuhany ha van időm barátnőkkel vagyok és ha haza értem zuhanyzok.

napi 3x biztosan. Szolizás utáni zuhi után bőrápoló olaj az utolsó esti zuhany után testápoló. Reggeli zuhanyzásnál olajos tusfürdő.


Havi szinten járok műkörmöshöz az xs-től az l-esig minden méretű körmöm volt már de suli időbe S-es méretű körmei vannak, többnyire Nude árnyalatokban picik kövekkel.


4,5-5 hetente járok töltetni a szempilláimat(nekem eddig szépen kibírja)

2-2,5 hetente kozmetikushoz szemöldök gyanta+ szemöldök festés.


Öltözködésem:Ilyen időben tundra csizma(ugg típusú, mamusz csizmára gondolok) Nagyon-nagyon meleg kabát, alatta kötöt pulcsival. farmer+harisnya.


Tavasszal-ősszel magassarkú(5-8cm) bokacsizma, farmer(fekete,vörös,khaki,fehér.. farmerszínű világostól sötétig.

Farmer vagy bőrhatású kabi+ szőrös mellény ha hidegebb van. Nagy sálak( inkább pléd).

Nyáron "mini"ruha, rövid nadrág,szoknya torna cipő,szandál.

Így kicsit egyhangú de a valóéletben nem.


1 napig hordok egy nadrágot és egy pólót, 1 edzésig az edzős ruhám. Fehérneműt zuhanyzásig. Pulcsit 1-2 napig.


(van aki 1 hetig 1 nadrág, 2 napig egy póló)


Válaszotokhoz kor is írjatok köszi.



2017. febr. 13. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát nekem elég furák ezek a válaszok.

szoláriumban te önként teszed ki magad a sugárzásnak. :D majd megbánod ha rákos leszel.


én mindig két naponta mosok hajat. egyszer samponozok, azt rajta kell hagynom egy ideig, aztán jól kiöblíteni. ez ilyen speciális sampon. balzsamot szoktam használni, meg hajolajat. azt többször is. szárazon, nedvesen, mindenhogy. mást nem nagyon használok rá, mert nekem felesleges, vagy még jó zsíros is lesz tőle.

este el szoktam menni futni, és utána fürdök. minden nap egyszer. a túl sok fürdés nem tesz jót a bőrnek egyébként. nem kell annyit sikálni, meg szappanozni.

műkörmöshöz nem járok. mindig rövidek a körmeim, mert zavar a hosszú. magamnak szoktam kilakkozni feketére, bordóra, esetleg valami nude színre, vagy csak simán színtelennel.

kozmetikushoz nem járok, mert szerencsére jó az arcbőröm, nincs rajta semmi. szemöldököt magamnak ki szoktam szedni, amikor meglátok egyet ami nem oda való. festenem nem kell.

a hajamat 4 hetente szoktam festeni kb. ha már egy kicsi lenövés van az is zavar.

a ruha stílusa szerintem mindegy ebből a szempontból.

én nem mosom olyan gyakran a ruháim. egyrészt ha nem lesz koszos, büdös, vagy bármi ami indokolná, akkor minek. csak gyorsabban elhasználódik az anyag.

van elég sok ruhám, nadrágjaim is. nadrágot sokszor felveszek, nem tudom hányszor, de egy-két felvétel után még nem mosom. kivéve persze ha koszos lesz.

pólót minden nap újat veszek. pulcsit hordom többször is. az mégcsak nem is érintkezik a testemmel, szóval büdös se lesz.

bugyi minden nap új, mindig fürdés után. ha valami miatt többször fürdök mint egyszer, akkor akkor is.

melltartót 3 hordás után, mert az elég közel van a hónaljhoz, és

2017. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hugh..lefáradtam, mire elolvastam a kérdést. Ne haragudj, de te nagyon durván túlzásba esel. Ez már nem igényesség, hanem inkább megszállottság a részedről.

Na de a kérdésre válaszolva:

Naponta zuhanyzok. Eddzeni délután szoktam, és utána zuhanyzok le. Tehát napi 1 zuhany. Ennél több szerintem nem szükséges, csak szàrítja a bőrt (kivéve persze, ha extrém kánikula van, vagy ha kivételesen reggel eddzenék). Testápolót kb heti kétszer használok, az én bőrömnek ez teljesen elég.

Heti 2-3x mosok hajat (sampon+ balzsam, nekem ennyi elég, semmi egyéb pakolást nem igényel a hajam).

Szoliba nem járok, mert nem szeretném, ha később öregebbnek nézzen ki a bőröm. Mûköröm, mûszempilla is felesleges, és drága is. Szépek a saját körmeim és szempilláim, csak elrontanám őket. A szoli, mûkôröm és szempilla szerintem már bőven kiesik az igényesség köréből.

Szeretek öltözködni, sok ruhám van. Farmerek,több színû csőgatya, sok felső, kötött pulcsik, kardigánok, sálak, nyárra rövidgatyák, szoknyák, cipőből évszakonként kb 3 pár.

Fehérnemût és felsőket naponta cserélem, a nadrágokat, kardigánokat, pulcsikat 3x is felveszem akár (szerintem ennél többször nem is kell őket mosni, főleg a farmert, amit elvileg nem is szabadna mosógépben mosni, csak tisztíttatni). Edzős cuccot természetesen naponta cserélem. Nyári kánikulában a rövidgatyákat is van, hogy naponta mosom, vagy akár naponta többször is átöltözök. Ilyen meleg azért ritkán van mondjuk. Ennyi.

Szerintem igényes vagyok. Szerintem ha valaki rendszeresen tisztálkodik és nem koszosak a ruhái, akkor igényes.

2017. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 20/L
2017. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!