Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csaj jobb példaképnek?

Melyik csaj jobb példaképnek?

Figyelt kérdés

Jasmine Villegas : [link]


Selena Gomez:


[link]


Hogyan hasonlítsak rájuk?

Haj,Stílus,Ruhák...

Ha lehetne,akkor nem szeretnék olyan válaszokat kapni,h önmagad légy,meg ilyesmi.

Szeretnék rájuk hasonlítani.


Egyébként Jasmine Villegas , Justin Bieber - Baby c. számának klipjében szerepelt!!!!


köszi előre is a segítséget! :)


2010. jún. 29. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nekem az 1. csaj jobban bejön hát külsöre ha megcsinálod ugy a hajad+olyan stilusu ruhák stb tudsz hasonlitani rájuk persze kell h nézz ki vhogy külsöleg. hát belsöleg téll magad legyél pláne h abba ugyse érdemes utánozni senkit v megjátszani magad.
2010. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egyikőjükre se akarjál hasonlítani, mert 1. úgysem sikerül 2. inkább nevetséges leszel. Próbálj meg önmagad, eredeti lenni.
2010. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de értitek mármint a szövegük,meg a beszólások,dumastíl...ezekre gondoltam :)
2010. jún. 29. 20:08
 4/25 anonim ***** válasza:

"de értitek mármint a szövegük,meg a beszólások,dumastíl...ezekre gondoltam :)"


- Én is.

2010. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Egyébkéntn em csak ezekre gondoltál, mert kifejezetten leírtad, hogy "Haj,Stílus,Ruhák...".


De nem győzködlek, hogy légy önamgad, mert 14 éves korod után úgyis kinövöd már ezt, mert ciki lesz.

2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

kedves utcsóó!

a válaszolóknak írtam,mert irták h belsőre legyek magam,és arra írtam ... :)

2010. jún. 29. 20:15
 7/25 A kérdező kommentje:
igen... 14 éves vok am...
2010. jún. 29. 20:15
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem értem Én ezt a mai fiatalságot. :)

No.

Beszédstílus, meg a dumáik? Az már nem lenne egy kicsit nagyon majmolás? De figyelj, ott a YouTube, nézegesd. De az elég vicces lenne, ha angolul, vagy angol akcentussal kezdenél el lazázni a barátnőid előtt. :) Mert azt úgy magyarul nem lehet előadni hitelesen.

2010. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14 éves vagy? Te jó ég...
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes. A kérdés alapján 12-nek saccoltalak. Tizennégy éves lányok körében ez inkább cikinek számít. Ha Én 14 éves fejemmel beállítottam volna talpig Selena Gomezben, körbe röhögtek volna. Igaz, Én sose akartam másra hasonlítani.
2010. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!