Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem beszélnek velem a...

Miért nem beszélnek velem a fiúk? A kinézetem miatt lehet vagy azért mert "stréber" vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szolnak hozzám a fi osztálytársaim nem is köszönnek mi miatt lehet? Elég okos vagyok meg tanulok de strébernek nem mondanám magam de ez zavarhatná őket? Vagy a kinézetem? Nem vagyok egy vékony lány 169cm vagyok és kb 80kg. Szerintetek e miatt van? Ti bírjátok az okos lányokat vagy a kövéreket? (Ha lehet értelmes válaszokat kérek)

2017. febr. 23. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem tetszel nekik, mert kövér vagy. Ennyi.
2017. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy túl okos. A leírásod első mondatából hiányzik egy ékezet, egy betű, meg két vessző.
2017. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. :D
2017. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán nem tetszik nekik, hogy túl okosnak tartod magad.És ezt ki is mutatod.Ezzel azt is kifejezed feléjük, hogy ők butábbak mint te.Lehet hogy emiatt túl nagyképű vagy, vagy fennhordod az orrod, barátságtalan vagy,nem segítesz nekik a tanulásban, nem vagy jóindulatú, és sorolhatnám.Nem gondolom hogy a kövérség az oka, de ha igen, azon lehet javítani egészségesebb étkezéssel.

Szerintem kérdezz meg az osztályban egy olyan lányt erről, akivel a legjobb a viszonyod. Szerinte mi a gond, mondja meg őszintén.Vagy egy alkalmas pillanatban egy fiút állíts meg, kérdezz meg.Nem lehet hogy nincs humorod, megsértődsz mindenen, kisebbségi érzés gyötör, elvárod hogy előre köszönjenek? Kezdettől fogva így volt? Vagy egy idő óta? Ebből is rájöhetsz.Nem lehet hogy mindenkit kioktattál, és ebből lett elegük? Nem mindegy az sem, hogy okos vagy vagy csak okoskodó! Menj el valahova, ahol önismeretet tanulhatsz, tesztet csinálhatsz önismeretből, hogy megtudd milyen vagy? Hátha rájössz, mi a hiba benned.

2017. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 megtelt válasza:
Persze nem baj, ha van esze. 80 kg nem is túl kövér. Mi lehet a baj. Tudsz képet mutatni. Valami baj tuti van. A 80 kg nem taszít annyira, hogy senkid se legyen. max 15-16kg súlyfelesleged nem taszít mindenkit. Öltözz csinosan! Az tuti segít.
2017. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!