Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő?

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
(Mielőtt bárki is elakarna kezdeni beoltani az inkább lépjen tovább ettől a kérdéstől) arra gondolok hogy sokan ismerjenek,közösségin ismertebb legyek. Vagy úgy egyáltalán milyen legyek hogy a sulimba menőnek tartsanak? Hogyan öltözködjek? Legyek laza? Ilyen kérdésekre gondolok (és 14 vagyok)
2017. márc. 5. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen eldontheto dolog a kozossegi oldalakon általaban azert kapnak fel valakit mert vicces vagy olyan életet el amit sokan szeretnenek a lanyoknal meg ha nagyon szep vagy nagyon jo a teste.. Suliba meg.. Hat szerintem ott az a meno aki laza kozvetlen, mindenkivel eltud beszelgetni, jo viccei beszolasai vannak, jo a stilusa
2017. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iphone, gazdag szulok
2017. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem (ez lehet hogy sablonszövegnek tűnik) de egyszerűen csak légy önmagad!

Ne az iskolatársaid befolyásaljanak ilyen téren,hanem az,hogy mi jó neked/neked mi tetszik..

Mindenkinek van egy stílusa,és ha azt úgymond ,,továbbfejleszti",akkor lesz igazán egyedi az ember, és az iskolatársai is tisztelettel fognak felé fordulni,vagy úgymond ,,menő" lesz...

Bíztatlak arra,hogy próbálj meg eltekinteni attól,hogy másoknak mi az elvárásuk..ha jól érzed magad a bőrödben,akkor csak így tovább ;)

2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Közösségit nem tudom de suliban legy egyedi vicces legyenek jó oltásaid(DE CSAK A MEGFELELŐ HELYEN ÉS IDŐBEN MEG SZEMELLYEL!!!!!!)légy laza felvágós. De csak picit sokbsikert
2017. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!