Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy bizonyos bevált márkájú...

Egy bizonyos bevált márkájú sampont és balzsamot használsz, vagy gyakrabban váltogatod őket?

Figyelt kérdés
Pl egyik hónapban nivea, a másikban meg mondjuk garnier...:)
2010. máj. 10. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a barna schauma bevált, azt szoktam venni. Előtte váltogattam. Balzsam meg golf, nekem tökéletes és olcsó.
2010. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. máj. 10. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én váltogatom, szeretem kiróbálni az új dolgokat, de azért például gyakran veszek balea termékeket, nekem nagyon jó
2010. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

már évek óta avonos sötétkéket :)

a zsíros hajamra, töredezett hajra valót, de bevált!

2010. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat megint:)

Balea samponokat én is szeretem:D

2010. máj. 10. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:

A samponom sosem valtom, Head & shoulderst hasznalok, mert az alaposan tiszit.

Balzsamot is ritkan, kb egy evig Elseve balzsmot hasznaltam, de most valtottam Gliss Kur-ra. Revlon 2 fazisu oblitest nem igenylo balzsamot hasznalok szaritas elott.

2010. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sampon head&shoulders, mert más nem tünteti el akorpát csak az, és balzsamból meg pantene jött be legjobban
2010. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen mindig Gliss Kur-t vettem, aztán jött a Nivea-s korszak. Aztán egyszer kipróbáltam a Head'N Shoulderst-t, azóta azt vesszük, az jó a páromnak is. Balzsamból maradt a Nivea.
2010. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!