Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Miami Sun...

Mi a véleményetek a Miami Sun illatról? Pár spanom, haver ajánlja, de egyelőre még bizonytalan vagyok :S

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 20:22
1 2
 1/12 a.bon.ben válasza:

Személy szerint Én az elsőt ajándékba kaptam a páromtól, kicsit meg is ijedtem, mert előtte nem hallottam róla, viszont az illata nagyon rendben volt ! Kaptam kettőt is : Sun és Moon ! Mind a kettő isteni illat, plusz amit a páromon érzek is finom ! Bátran merem ajánlani mindenkinek, mert szuperek és ráadásul tartósak is !!!!

Kb egy éve kaptam, amikor megismertem, azóta magamnak veszem, úgy bejött! A vásárlás is nagy élmény, mivel nagyon kedves lányok - fiúk segítenek , akiket érdekelnek a visszajelzések, vélemények , javaslatok ! Nyugodt szívvel mondhatom, hogy ajánlom azoknak akik szeretik a minőséget megfizethető áron !

2017. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én a pároknak vettem egy pár hónappal ezelőtt ,ő azonnal megszerette ,és azóta a másik illatot a Moon-t is előszeretettel használja mert sokáig tart az illata és nem egy szokványos illat ami mindig szembe jön veled az utcán.Mi csak ajánlani tudjuk Mindenkinek !
2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval bátran ajánljátok, de várok még véleményeket :)
2017. márc. 6. 21:40
 4/12 anonim válasza:
Nekem a női illatok közül pont a sun tetszik,a moon túl inzenzív, a családom férfi tagjai pedig a "his" moon-t használják (azt kapták tőlem karácsonyra...eléggé eltaláltam...utána meg kellett mondanom, hol vettem :) :) :)
2017. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit tudtok a forgalmazóról a Florida Fragrance-ről??
2017. márc. 7. 08:29
 6/12 Argonklark válasza:
Szia. En borzasztoan felvoltam haborodva amikor a parom ismet valami kolnikkel jott hAza. Mostmar odaig jutottam hogy utana is neztem. Az illat receptura valojaban amerikai. Es ezt egy meglepetesemre eleg komoly certifikacio vedi. Illetve egy nemzetkozi markavedelem. Megtalaltam a spanyolorszagi viszonteladot. Ott is mint itthon egy kis amde nagyon aktiv ceg kepviseli. Erdekesse valt szamomra a floridafragrance kft. Annyi parfumos van. De itt az illat a felesegemnek meg itthon is tetszett nem erezte magat atverve. Oszinte leszek a MIAMI HIS MOON nevu nekem is tetszik
2017. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 excisemanAL válasza:

Sziasztok, Elemér vagyok!


Mindenek előtt hadd mondjam el, hogy véletlen láttam meg ezt a kérdést! Napjában rengeteget pörgetek végig ebédidőben, mert vannak olyan viccesek, szánalmasak,na mindegy is a lényeg, hogy jó mulatni Isten állatkertjén amikor valakinek ilyen komoly és strapás, kemény munkát végez!

Válaszolni nem szoktam, mert nem találom helyem olyan kérdések alatt és nem hiszem, hogy tudnék folytatni igényes eszmecserét. Itt azonban más a helyzet, mert a napokban pont beleszaladtam egy ilyenbe, az egyik bevásárlóközpontban, nem mellesleg a kérdező további kérdésére valószínűleg, úgy teljes mértékben kielégítően Én tudok választ adni!

Egy átlagos munkanapomon a dolgom annyi, hogy szúrópróba szerűen, átlag utca emberének öltözve ellenőrzöm, hogy minden ember aki szintén a munkáját végzi, becsületesen, törvénytisztelően teszi-e azt!

Lényeg a lényeg, hogy tálcán szaladt a kezembe a lehetőség, egy lépést nem kellett tennem a dologért, mivel egy bájos, hölgy tette meg az első lépést! Kíváncsivá tett, a pultból árult holmik, általában kétesek és gyanúsak, mint ahogy az árusító illető is azzá válik ezáltal. Végig hallgattam egy roppant hosszú agymosást, amivel végül rávett, hogy kötöttségek nélkül csak véleményezzek illatokat! Egyre jobban tetszett, alig vártam, hogy mi lesz belőle. A kis hölgy roppant meggyőző volt így beadtam a derekam " szimatolásra ".

Az első meglepetés itt ért engem.. A férfi illatokat a csuklómra fújta és miután megszagoltam, meg kellett tudnom és megakartam tudni, mi ez az illat! Ugyanis, ilyen jellegzetes, elegáns zamatot egyszer éreztem eddig életemben és 15 évig használtam is azt! Visszatérve a cég hitelességéhez.. ...Érdeklődvén az illatokról, már-már fantasztikus anyagi lehetőséggel kecsegtetett a lányka! Itt válik még érdekesebbé a történet, mert mire a végére értünk beszélgetésünknek úgy éreztem, hogy nekem kell az az illat és az üzletet megkötöttük! Nagyon meggyőző volt számomra az, hogy tényleg csak egy parfümöt kellett kifizetni és másik kettőt kaptam teljesen ingyen! Hála az Istennek a végén a lány ÍRT NEKEM NYUGTÁT, a vásárlásról, ÍGY helyszíni INTÉZKEDÉS NEM VOLT indokolt.

Még aznap az irodában elkezdtem gondolkodni, hogy mi a simli ebben, mert ez lehetetlen, hogy bárkinek megérje.

ALAPOS CINCÁLÁSNAK VETETTÜK ALÁ a FLORIDA FRAGRANCE KFT-t! Hosszas időtöltés után, MINDEN ADATOT KIELEMEZVE, ki jelenthettük, hogy teljes mértékben megfelel a MAGYAR ÁLLAM ÁLTAL ELVÁRT KÖVETELMÉNYEKNEK! Íme egy rövid részlet a jegyzett adatok elemzéséről :

(Nem, nem törvénysértő ezt közzé tenni, mivel, ha a köznek lenne esze ezt a részét ők is elérhetnék interneten keresztül!)

a/Székhely (Bejegyzett)

b/Telephely (Bejegyzett)

c/Tevékenységi kör (Gazdasági tevékenység, amelyet jogszabály nem tilt)

d/A kft. törzstőkéje ( stabil, magas )

e/A kft. működése ( hatályos jogköröknek megfelelő )

f/A cégjegyzés ( Jogosult ügyvéd és közjegyző által )

Több adatot nem tudok közzé tenni különböző okok végett, de MEG KELL JEGYEZNEM, HOGY AMEKKORA FOGÁSNAK TŰNT, AZ UTOLSÓ PORSZEM IS VIGYÁZZBAN ÁLLT A FLORIDAFRAGRANCE.KFT-nél!


Köszönöm, hogy végre hoztatok egy olyan témát amibe bele tudtam folyni és érdembeli kérdésre, érdembeli választ adni!

Üdv Mindenkinek!


Al

2017. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 a.bon.ben válasza:
Hú! Még jó,hogy olyan tömör és egyértelmű vagy Elemér vagy Al! Minden esetre tényleg teljes választ adtál! Amúgy a parfümöket megtartottad? Végül kellemes lett a hasznossal ? :D
2017. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kiss.albi.79 válasza:

Izlestelen es tiszteletlen a humorod Ben! Akik kontrolaljak hazankat, a csalokat hazugokat kiszurve, azok megmentik Magyarorszagot!!!!! Elemer nagyon kielegito volt a valasz eloszor nem ertettem, hogy kapcsolodik az alapkerdeshez ez a valasz, csak alatta, kicsit kesob veltem felfedezni a kovetkezo kerdeset a kerdezonek!

Olyan szuper, hogy ilyen emberek is megtisztelik az oldalt akiknek a szakmajuk a hazank megmentese. Becsulendo hogy igy utana jart mindennek es hogy szakmajabol adodoan atnezte a floridafragrance kft! Igaza volt, beirtam az interneten a gogleba a nevuket es ezekrol a dolgokrol tenyleg sajat szememmel meggyozodhetek ! Nagyon koszonom !


Albert, Egerből!

2017. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aricicukaa válasza:

Dikk akko ez most eles sukar parfum amit vetem az osanba a batyjaimmnak

ha nem tuti feljonek salgotajanbo azt elatnak pofonal mint a mutkor amikor az azsia centrumban vettem oda nekik

de ha tenyleg amcsi akko jo bodogok lesznek. mi az a floridafragrance.kft amit mindeki ir

nem ertek ebbo en semmi most akko nem is az a neve a parfuumnek

2017. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!