Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha...

Wlbmjiky kérdése:

Lányok! Titeket zavar, ha valaki megnéz a fitness teremben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjuk nem klasszikus fitness terembe járok, hanem táncolni, de nem zavar. Általában magammal vagyok elfoglalva, úgyhogy nem is veszem észre, mások mit néznek vagy mit nem.
2017. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, én is megnézem a pasikat.
2017. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem igen. Nem csak ott, általában szeretek rejtőzködő életmódot folytatni, de a gymben különösen zavar ha néznek erőlködés, grimaszolás, izzadás közben, kócosan, izzadtan ... ez majdnem olyan, mintha szex közben néznének.
2017. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem nagyon szoktam figyelni az ilyesmit, ha néznek is, ritkán veszem észre. Nem kifejezetten zavar, amíg csak bámul. Az már zavar, ha valaki odajön és bele akar pofázni az edzésembe, mert azt hiszi, érdekel a véleménye.
2017. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Nem csak ott, általában szeretek rejtőzködő életmódot folytatni, de a gymben különösen zavar ha néznek erőlködés, grimaszolás, izzadás közben, kócosan, izzadtan ... ez majdnem olyan, mintha szex közben néznének."


Általában azért néz meg valaki, mert jól nézel ki. Szerintem a fitness öltözetben a legtöbb lány nagyon szexin néz ki. Nekem elég nehéz kontrolállnom magam a konditeremben, hogy ne bámuljak túl feltűnően.


27/férfi

2017. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!