Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy válaszoltok nekem erre a pár kérdésre az industrial piercing-el kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?

Mennyibe kerül?

Mennyire valószínű hogy begyullad?

Mivel kell kenni?



2017. márc. 11. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a felső jobban fáj, szerintem nem. Túl lehet élni, mint egy sima porc piercing.

Asszem 8000 volt de nem vagyok benne biztos, régen volt.

Ha jól kezeled sememnnyire.

Én Octenisept srpay-t használtam rá, sose volt gyulladás belőle.


Ja és egy tipp. Mikor nemesacél ékszert tettek bele kb fél év múlva tudtam cserélni, a 3 hónapos piercing veszettül fájt ha belekaptam. Kilökődött az alsó fele és újraszúrtuk titán ékszerrel, ég és föld, 2. Napon tudtam rajta óvatosan aludni, most kb egy hónapos de már tudom oda-vissza tologatni, ha tudsz mindenképp szerezz hozzá titán ékszert.

2017. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a szúrás fájt, de túlélhető volt és gyorsan zajlott, az azt követő napok és hetek rosszabbak voltak sokkal, mivel húzta a fülem, szokatlan volt és nem tudtam rajta aludni.

Szóval természetesen fáj, már csak azért is mert porcba szúrják, nem húsos részbe.

Én BP-n csináltattam az Ink Man Tattooban nagyon elégedett vagyok a hellyel, azt hiszem 4000 volt a szúrás piercinggel együtt, de erre még rá kell számolni a kezeléshez szükséges dolgokat is, úgy körülbelül 7-8 ezerre jött ki nekem is.

Én kezeltem szépen, de ennek ellenére nőtt rá vadhús, az sem kellemesebb, mint egy gyulladás. Írtam a piercingesnek, megmondta mit vegyek, és az el is mulasztotta szépen. Az a fontos, hogy hozzáértő emberrel csináltasd, és ne félj segítséget kérni, ha szükséges, hiszen a jobbak szeretik amit csinálnak, és azért csinálják.

Akinél csináltatod az pedig mindent el fog mondani a kezeléssel kapcsolatban, jobb helyeken még papír formájában is megkapod a teendők listáját, hiszen mind emberből vagyunk, és elfelejthetjük.

2017. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát a szúrás fáj kevésbé, mint a másik módszer a piercing készíttetésnél?
2021. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!