Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy lánynak...

Szerintetek, ha egy lánynak oldalról görbe az orra, attól még lehet "jó csaj"?

Figyelt kérdés

Rendszeres edzéstől formás, arányos combok, kerek popsi, B-s mellek, lapos has. Középhosszú, világos szőkésbarna haj, csinos, ápolt, igényes megjelenés, szolid smink. 157 cm, 48 kg.


Arcot tekintve nincsenek pattanások, elég szép bőr, nagy, igéző, kék szemek, hosszú szempillák(nem mű). Tulajdonképpen az egyetlen bajom az oldalról kissé nagy, görbe orrommal van. Szerintetek ettől még lehetek szép, csinos, "jó nő"? Pasik terén nincs gondom, elég soknak bejövök, sok jó pasinak is. De pl mindig, mikor valaki csak szexre megy, azt az orromra fogom...szerintetek túlreagálom?

20L



2017. márc. 22. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján lehet megmondani, lehet szép meg ronda is.
2017. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fenét, mindenkiben vannak hibák ne hogy már ilyen apróság miatt mondd azt hogy rossz csaj vagy, nálam az összkép adja hogy egy csaj vonzó vagy sem, bár képek alapján könnyebb eldönteni, mint így leírni.
2017. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, nekem túl gebe vagy. :P
2017. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 M az én betűm válasza:
Ez engem is érdekel. Mármint én férfi vagyok, és egy kicsit görbe az orrom, de nem vészesen. Neked mennyire görbe?
2017. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramone ***** válasza:
Muti azt a nozit
2017. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Nos a leírás és egy kép között nem kis különbség van. Ez alapján kb csak annyit tudnék hozzá fűzni, hogy sovány lehetsz.


Amúgy jár a taps ---> "csinos" "elég szép bőr" nagy igéző kék szemek" hosszú szempillák"...:D kicsit sem vagy oda magadért:D


"Pasik terén nincs gondom, elég soknak bejövök, sok jó pasinak is." Aki így gondolkodik az tuti nem azzal lesz elfoglalva, hogy milyen az orra b+.Vagyis DE mert hiú vagy!!!!!!


Igen...igen gyönyőrű vagy.

Igen igazi nő vagy! Elégedett vagy most màr?


Ne butàskodj csinos szép NŐ vagy egy csomó pasinak bejössz, nincs baj az orrodal. Sőt! Kqva szép!!! ;D


Tudod fontos, hogy valakinek legyen önbizalma. De ez csupán csak önfényezés ( amit te csinálsz )

megfűszerezve azzal, hogy "hoppá azért van egy kis hiba" mert ugye enye benye ajj dee jajj hát az orroddal baj van. B+ a falra mászok az ilyenektől.


19/L

2017. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
biztosan szép lány vagy, de kicsit beképzelt...
2017. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

En ugyanez vagyok csak zöldes barna a szemem :)

Eltörtem az orrom , szal nekem is görbe , nem kicsit :D de szexinek tartjak a pasik.


20n

2017. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a magasságod,azaz inkább mélységed lenne a kizáró ok. Na meg a hiúságod.

A párom 184 centi magas,nálam kicsit alacsonyabb,gyönyörű nő,így egy 157 centis kislánnyal már nem tudnék mit kezdeni.

23F

2017. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!