Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 22. 19:04
1 2 3
 11/30 Krukutyán Levente válasza:
64%
Semmi szégyenkezni valód sincs. ( és végre egy dropbox link <33333 :D)
2017. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Átlag.
2017. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha nektek ez átlag meg formátlan meg innen onnan fogyj, miközben ti egy rakás hányásnak néztek ki, akkor ezentúl tudja mindenki, amit eddig is sejtett. Hogy nektek a tökéletes sem elég. De a ti szőrös seggeteket el kell fogadni, ahogy van.
2017. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
18%

látom a sok "tökéletes" nő pontoz fel rendesen miközben mindenki mást le. nem értem mi baj volt a válaszommal, ez a lány teljesen átlagos alakkal rendelkezik, a huszonéves lányok minimum 70-80%-a így néz ki!!! nekem ezzel együtt bejön és tetszik. talán az a bajod, hogy nem ájulok el és írok ide ódákat a leányzó elképesztően tökéletes, formás és kidolgozott alakjáért? nem érzed, hogy kicsit nagy hazugság lenne?

ez egy átlagos alak és jelen pillanatban egyedül te vagy itt aki picsog ha jól gondolom nem véletlenül érint ilyen érzékenyen. nehogy már még neked álljon feljebb. innen látszik hogy narancsbőrös ennek ellenére elfogadnám, nem tudom mi kell még.

2017. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én nőként írtam azt, hogy átlagos. Nincs elhízva, jó az alap, de látszik hogy nem foglalkozik vele.
2017. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
#13 Úgy tűnik te rohadtul nem vagy tisztában az átlagos fogalmával. Ez nem egy degradáló jelző, nem azt jelenti, hogy milyen ronda okádék a csaj a képen. Az átlagos azt jelenti, hogy amiből a legtöbb van, amiből rengeteg van. Ilyen alkatú lányból sokat látni az utcán, ergó ez egy átlagos alkat, sem felfelé, sem lefelé nem lóg ki a sorból. Te pedig ne a mi szőrös seggünkkel foglalkozz, hanem a saját modoroddal és azzal hogy tudd értelmezni a szavak jelentését.
2017. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 M az én betűm válasza:
25%
Mint egy pofon a búcsúban. Fantasztikus.
2017. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
28%
hagyd rá 17-es. százalékos értéke alapján ő lehet itt a nagy habzó szájú feminista aki folyamatosan a férfiakat szidja miközben egyiknek sem kell és ide vetíti ki minden frusztrációját. az meg hogy a seggünkön szőr nő ne minket szidj hanem a férfi hormonokat, idióta.
2017. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18%
Nagy koponyára vall egy ilyen kérdésnél pontozni az emberek kommentjeit. Ostoba népség. :D
2017. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán a hormonokat, mert mindenkinek szőrös a segge, csak a férfiaknak el kell nézni.
2017. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!