Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is tehetségtelen...

Szerintetek is tehetségtelen Viszkok Fruzsi?

Figyelt kérdés
Nem érdekel ez a nő, de mindenütt belebotlok. Unalmas már hogy mindenütt ennyire nyomják. Tehetségtelen, sminkelni nem tud, a szemöldökét még mindig nem tudja normálisan megcsinálni, a videói érdektelenek. Nem értem miért van annyi követője.
2017. márc. 26. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem is bosszant,hogy a youtuben mindig ki van rakva. Tehetségtelen pi...
2017. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon szimpatikus, hogy a tanulás fontosságát hangsúlyozza. Mivel a követői főleg a 10-14 éves korosztályból valók, ez nagyon jó dolog. Semmi különleges tehetsége nincs, ami a sikerét indokolná, viszont pozitív példakép a követői számára. Inkább legyen 100 Fruzsi, mint egy káromkodó, igénytelen Móni.
2017. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%
Sminkelni nem tud a tizenévesekből él akik rajonganak érte. Legalább a youtube ne dobná ki állandóan.
2017. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem a sok reklám zavar vele kapcsolatban, nincs olyan videója, amiben ne reklámozna valamit, komolyan. Más bajom nincs vele, a sminkjei nem túl bonyolultak, de esztétikusak szerintem, ezerszer inkabb őt kövessék a tinik, mint Mónit.
2017. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a youtubosok 90 % ilyen főleg magyar szinten.

Goodlike, lucky, sirius fruzsi meg a sulis sorozat is.

10-16 éves korig van kb nézőközönségük vagy azok akik efelett is ilyen agyi szinten maradtak.

Érdemtelen témákról beszélnek vlogolnak vagy minecraftoznak amit a kicsik szeretnek.

Aki meg tud valamit a youtubon azt meg nem igazán nézik, persze 1-2 kivétel van.

2017. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerencsére én sosem botlok bele, életemben nem hallottam még róla. Megtartva ezt a jó szokást, eszem ágában nincs rákeresni se :D


Szóval nem tudom és nem is érdekel.

2017. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

A szemöldöke tényleg botrány, egy kínai ruhákba csomagolt baba. Borzasztóan irigyeltem viszont, hogy kivitték a fashion week-re New Yorkba:D

Igazából ahogy előttem is írták, inkább őt kövessék, mint Mónit.

2017. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

hogy érted azt, hogy tehetségtelen? miben tehetségtelen?

egy kamerába magyarázni szerintem nem tehetség kérdése.

2017. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a legjobb videós, de azért nem egy Isten csapása :D

Azt viszont utálom, hogy többek között ő is egy olyan videós, aki szinte arról is videót csinál, hogy kimegy szarni. A mostani wellneshétvégés videója is ilyen, tartalma nincs.

(Aki beszólna, azért csekkolom, hogy milyen videói vannak, mert ritkán azért van egy-egy olyan, amit érdemesebb megnézni.

2017. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Aki a YouTube-on tevékenykedik, nincs feltétlenül szüksége arra, hogy kiemelkedően értsen valamihez.

Nem mindenki lehet olyan ügyes sminkes, mint Kandee Johnson, márpedig neki ez a munkája.

Valaki pedig az emberekhez ért. Tud hatni rájuk, jó tanácsokat ad másoknak.

Fruzsi pedig szerintem egy nagyon aranyos, jószándékú lány. Nem szállt el magától 200 ezer követő után sem.

2017. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!