Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szokta nézni Viszkok videóit?

Ki szokta nézni Viszkok videóit?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem tud, pedig már évek óta csinálja a videóit. Pl.A szemhéjtusa paródiának elmenne, a szemöldökét sem tudja meghúzni. De sok hiba van még a sminkjében, csak párat soroltam fel. Ott van pl. Karin Dragos aki tényleg jól sminkkel,és nem önmaga karikatúrája.
2016. nov. 26. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki nézi szerintem a gyerek korosztaly.
2016. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, borzasztó modoros, és teljesen középszerű. A profitól messze van. Móni és Anna tök ugyanez. Abban pedig egyetértek az első válaszolóval, Karin nagyon tehetséges, és szerintem feleannyi ideje sem vlogol mint Fruzsi, profizmusban köröket ver rá.
2016. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, nem az első válaszoló írta Karint, hanem a kérdező :)
2016. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2016. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Már elég unalmas ez a kérdés.


Az a nagyszerű az internetben és a közösségi médiában, hogy ha valaki nem szimpatikus, egész egyszerűen nem követed, vagy esetleg blokkold is. Akkor semmit nem fogsz látni belőle és kész. :)

Én nem nézem a Fruzsi videóit, s így egyáltalán nincs véleményem róluk.

2016. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó neked meg mi közöd ahhoz ki milyen kérdést ír ki? Ha egy kérdés em tetszik afelett is átlehet siklani.
2016. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmi gond nincs vele, nagyon kedves lány, bár az utóbbi időben amióta "felkapott" lett, túl sok termékbemutató videója van, amivel szponzorálja az adott céget :(
2016. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Azt hiszed ilyen egyszerű elkerülni??? Az oké hogy nem nézem, és az adblock miatt még véletlenül se hozza be a videóit reklámként, de múltkor telón egy alkalmazáson belül felbukkant egy garnier (asszem) reklám keretében. Majdnem földhözb sztam a telefont. Botrányos
2016. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Én már láttam pár videóját, pl a Palvin Barbisat meg aminek érdekes a címe belenézek, igaz hogy nem tud sminkelni a szemöldöle engem is irritál hiszen utana nézhetne már ő is a YouTubeon egy eyebrow tutorialt mert 1000000% hogy meglehetne csinálni neki normálisan , a sminkeléshez egyáltalán nem ért...viszont nem szólok bele engem nem öl meg azzal hogy videózik sőt jól csinalja mert nulla tehetséggel keres pénzt erőfeszítés nélkül.És tényleg kezd unalmas lenni hogy minden nap kiirsz egy kérdést róla, bár régebben én is kiírtam róla egy kérdést talán ez volt az: Csak szerintem gáz amit Viszkok Fruzsi csinál?
2016. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most először írok róla kérdést. De akkor ezek szerint sokaknak nem jön be a sminkelése. :-D
2016. nov. 26. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!