Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy lábú lányok (42-es és...

Nagy lábú lányok (42-es és nagyobb), ti hol találtok női cipőket? Volt már, hogy fiúcipőt vettetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 00:35
 1/8 anonim válasza:
70%
Nekem 42-43-as a lábam, általában férficipőket szoktam hordani, mondjuk én inkább acélbetétes bakancsos, nyáron meg tornacipős vagyok, szóval nem jelent gondot. Ha meg valami "nőiesebb" darab kell, pl ha elegánsabban kell öltöznöm valahová, általában CCC-ben, Deichmann-ban szoktam találni, igaz, kevesebb cipőből van ekkora méret. Ha meg egyáltalán nincs ott se semmi, akkor megyek kínaiba.
2017. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Fiu cipot??

Vicces a kerdes!

Csak szet kene nezni par boltban es lehet talalni noknek noi cipot is.


Arrol meg nem hallottam hogy kislabu ferfi meg a noi osztalyon vasarolna..

2017. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
#2 A Deichmann oldalán az egyész kollekcióból 43-as méretben teljes 7(!!!) féle cipő van, ez nem "ügyesebbnek kell lenni" kérdése, szimplán az hogy a kutya se gyárt ekkorát mert alig viszik, amúgy elárulom hogy pl anyám vett múlt héten egy adidas sportcipőt és a férfi osztályon lévőnek még a termékkódja is egyezett a nőivel csak a nagyobbakat oda tették.
2017. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem a lábam mérete a probléma, hanem inkább a kinézete. :( Olyan a lábam, mint egy fiúnak. 43-as, de nem is a mérete a furcsa, hanem ahogy kinéz... egy az egyben mintha egy fiú lábát nézném. Zárt cipőben ez nem baj, de pl. nyáron így nem szívesen hordok papucsot.


Cipőket a Deichmannban simán lehet találni ekkora méretben. Sőt, még talán 44-est is.

2017. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Latod 3-as! A 4-es megirta a frankot!

Amit En is irtam csak kioktattal.

2017. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#4-es, nem hiszem el. Képet kérek. :3
2017. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 ja, lehet, mint ahogy írtam teljes 7-8 félét a több száz típus közül, menj fel az oldalukra, nézd meg.
2017. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 43-44. Igen, sportcipőből mindig fiúsat veszek.
2017. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!