Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rút kiskacsából gyönyörű...

Rút kiskacsából gyönyörű hattyú. Lehetséges? Van ilyen sztoritok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
igen, a Betty a csúnya lány erről szól
2010. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Nincs sosem voltam csúnya,és ilyen kérdés már ezerszer volt,nézz utána.Aki csúnya az sosem lesz szép.
2010. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik általános iskolai osztálytársam a legjobb példa erre.Mindig is soványka, alacsony lány volt, leginkább fiúnak nézett ki( a hosszu haj ellenére is).Sokszor hallotam, hogy még az anyukája is szidja hogy hogy néz ki.

Az osztályban is kiközösitették.Már jó ideje nem találkoztunk, amikor nemrég megláttam, hát kb. szóhoz sem tudtam jutni..Gyönyörű, magas ,vékony lány lett belőle, tisztára mint egy modell.Most 18 évesek vagyunk.Szóval sztem ez egy jó példa erre..:)

2010. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De bizony van rá példa, én szemüveges, kövér randa csaj voltam gyerekkoromban..majd 15 éves koromban lefogytam, és hatalmasra nőttek a cicijeim..Hajam derekamig ér, dús és göndör, mellem E kosaras, és normál alkatom van, arcom baba lett szemüveget pedig már nem kell hordani..tehát lehetséges..és az életben is úgy van, nagyon sok csúnya tiniből lesz hattyú!!!!!!!!!
2010. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekkel ezelőtt volt egy általános iskolai osztálytársam,nevezzük Katának. Kata a szó szoros értelmében csontkollekció volt.A fiúk és persze a lányok is úgy csúfolták,hogy"elől deszka-hátul léc"vagy deszkalap..14 évesen még gombostű mellei sem voltak...Emellett vörös hajú,szeplős lány(eredeti rókavörös színű haja volt,tele szeplőkkel) ebből is lett szép csúfolódás..(Na igen a helyzet 1985-ben sem volt különb mint most )Ráadásul Katának fogszabályzót kellett volna hordania,mert összevissza álltak a fogai,és volt két "farkasfoga is"(anno annak idején azt neveztük farkasfognak,hogy a két felső szemfog rossz helyen nőtt ki vagy a tejfog még nem esett ki de a szemfog már rég kint volt)Szóval Kata tényleg csúnya lány volt...Mivel állandó utálatnak és csúfolódásnak volt kitéve így elég gonosz lány volt..Tanulásban sem volt jó,így ő abban lelte örömét,hogy másokat árult be rendszeresen..Pl: ha tudta,hogy valaki nem csinálta meg a házit vagy észrevette,hogy puskázott valaki,Rögtön szólt a tanároknak,akár dolgozatírás közben..Ha valaki titokban dohányzott,hogy a szülei ne tudják meg,Kata képes volt fényképeket csinálni ,és amikor a kezében voltak a fotók ment a szülőkhöz bizonyítékkal...De aki nem bántotta,nem csúfolta avval ő is rendes volt..Kevesen voltunk akik elfogadták olyannak amilyen..(én kedveltem,mert ha jobban megismerte az ember észrevette,hogy nagyon jó humorérzéke van,és sok dolgokhoz nagyon jól hozzá tudott szólni..)

Később amikor elballagtunk mindenki ment a maga által kiválasztott szakközépbe vagy gimnáziumba vagy szakmunkás iskolába..Egy lakótelepen laktunk,így a következő 4 évben néha-néha összefutottam vele.Sokszor mesélte,hogy a szakközépiskola sem jó neki,mert hasonló bántásokat kap ott is..De szerencsére ott is volt pár ember aki kedvelte..Amikor 18 évesek lettünk egy nap eljött hozzám,és elbúcsúzott avval,hogy elhagyja az országot.

Majd évekig semmi hír felőle.Emlékszem pont 30 éves voltam amikor a régi általános osztálytársammal aki egyben a legjobb barátnőm is együtt ünnepeltük a szülinapunkat (pár nap eltérés van csak köztünk vagyis én 6 nappal vagyok idősebb)ránk köszönt egy nagyon szép nő.Először tök kínos volt,mert a nevünkön szólított minket,és nem tudtuk kivel dumálunk..Végül amikor megmondta,hogy ő Kata,nos a szánk is tátva maradt.Mit szép! Gyönyörű nő lett,még női szemmel is..

Elmesélte,hogy Olaszországba ment,majd férjhez is ment egy olasz férfihez..

Mivel mindig is vékony volt,így amikor szült egy kislányt az alakja már nem deszkának látszott,hanem szépen kinőiesedett,Vékony maradt,de lett szép csípője,szép feneke.Melleket meg csináltatott magának így szép nagy melleket kapott..A fogait megcsináltatta(évekig fogszabályzója volt,a farkasfognak még a helye sem látszott)A róka vörös haját szőkére festette,és szép hosszú szőke haja lett... A szeplői az évek folyamán halványultak,és ami látszott is csak szebbé varázsolta..

Tényleg szép nő lett..Látszott rajta,hogy nem a kertben kapál,vagy a konyhában főzőcskézik egész nap...nem dicsekedett,csak elmondta,hogy boldog...

Én örültem a sikerének mert ha valaki hát ő gyerekként sok rosszat kapott...de úgy látszik tényleg igaz,hogy sok rossz dolog után mindig jönnek majd a jó dolgok..

Kata időnként ír levelet,és ilyenkor beszámolunk ,hogy kivel mi történt az elmúlt években...

Szóval Kata elmondhatja,hogy rút kiskacsából gyönyörű hattyú lett..

2010. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
persze
2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok éppen szép..de ápoltsággal lehet valaki szép...általános iskolába undorító szemüvegeim voltak..aztán lett kontaktlencsém.ma már az sem kell,csak olvasó szemüveg-amit ritkán hordok-és mások szerint nagyon jól áll...nos jól megváltoztam általános suli óta,kinőiesedtem,fogytam,formálódott az alakom,megtanultam normálisabban öltözködni,azt hogy,hogy hordjam a hajam és a hogyan sminkeljek...
2010. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem voltam én sem ronda csak olyan semmilyen

amikor általánosból ballagtam és 9.- es lettem hát nagyon nem volt stílusom irigykedtem, még most is 1 félévben, de most már kezdek rájönni mi áll jól és hogyan hordjam a hajam, hogyan sminkeljek, új szemüvegem is van, szóval nem vagyok az a r.bancos fajta inkább az ellenkezője

16L

2010. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat írtatok, köszi a rám szánt időt. :) Ezek a történetek nekem is tanulságosak és sokat segítenek.
2010. máj. 12. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, talán én is beillek ide.. :) Általánosban duci, ronda, és rondán öltözködő átlagos kiscsaj voltam, piszkáltak is eleget (tehén, stb..) Azóta nőttem, fogytam, arányos lett az alakom, milliószor jobban öltözködök, de a legnagyobb változás az arcom terén van, ami amúgy is változott, de mostanság fogytam 6 kg-t megint és ismét teljesen más lett o.O Teljesen ovális (véégre-valahára).. kiszedtem a szemöldököm, mert így sokkal jobb, picit sminkelem magam, ez már csodákra képes.:) Hajam is megnőtt, mell alá ér, szebb színe és fazonja van. De szerintem egyszerűen csak az idő múlásával változott az arcom, és szerencsére előnyömre:) És az a durva, hogy most még fiatalabbnak is nézek ki, mint amennyi vagyok.:D Egyébként én szerintem később érő típusú vagyok, a melleim is csak az utóbbi 1-2 évben lettek kicsit nagyobbak, ahogy kialakult a végleges alakom. De azért nem szálltam el magamtól, sokszor most is utálom magam, egyedül a kívülállók véleményét tudom tovább adni most: régen piszkáltak, most meg nagyjából sokan akarnak kikezdeni velem, és sokan mondják, még az utcán is tök idegen emberek, hogy mennyire szép vagyok.:D 5
2012. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!