Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyakedvelő csajok! Van...

Harisnyababee kérdése:

Harisnyakedvelő csajok! Van valmi jó kis harisnyás sztoritok (kínos, vicces, pajzán;), extrém, vagy akármilyen, ami érdekes lehet), amit megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

A válaszokat referenciának szánom, hogy a kedvesemnek, és a haveroknak megmutassam, h rajtam kívül más is van, aki imádja a harikat, combfixeket, térdfixeket. (Ha tényleg van...:)) Mert a barátok közül megint rákezdtek erre, hogy durva a harisnyamániám, gyakran viszem tulzásba.(Szerintem nem, de kinek mi...:))A párom nem mond ugyan ilyeneket, a drágának a világ összes harisnyája sem lenne elég, viszont ő meg azt mondja elfogult vagyok, és rajtam kívül nem nagyon van csaj, akinek lennének(a fent felsorolt dolgok közül)harisnyás sztorijai.

Ok, tisztában vok vele, hogy a legtöbb csajszi felveszi, leveszi, eselleg ha olyan kidobja, szóval nem tulajdonít túl nagy jelentőséget neki, de szerintem a hétköznapi használat során is lehetnek jó kis sztorik...:D

(Most sajna sietnem kell, de majd később én is írok majd ide dolgokat, mivel én minden nap használok harit, combfixet, vagy térdfixet, oldalakat tudnék írni...)


2011. jún. 11. 16:50
1 2 3
 1/29 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom milyen sztorira gondolsz. egy biztos: rajtam egy harisnya nem tart fél óránál tovább. mire odaérnék ahova megyek mindig sztészagagtom valahogy.
2011. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Multkor rövidnaciban voltam, alatta vékony 8Denes hari volt. Dög meleg volt, hülyültünk a párommal, meg egy két csajszival, cipő le, belemásztam térdig egy szökőkútba. Kellemesen lehűtött, a hari 10-15 perc alatt megszáradt, és utána még majd egy óra hosszáig kellemes hűvös volt a lábam tőle. Azóta, ha olyan a szitu simán bevizezem a lábam, és úgy megyek tovább.


Egyszer egy buliba fekete hariba mentem.Ritkán hordok feketét, de akkor valamiért az volt. A nagy tömegben valakinek a cigijének nekimentem. (Rengeteg harimat nyírja ki cigi, vagy ráesik véletlen a parázs a combomra, vagy nekem jönnek cigivel, vagy én megyek neki valakinek...:)) Na a hari puff szétment, a fekete hari lyukán ott virított a fehér combom.Tartalék harim persze nem volt,(mindig van nálam egy tartalék az ilyen esetekre, de a buli előtt odadtam az egyik barátnőmnek)le nem vehettem, mert nem birom elviselni hari nélkül a cipőket. Végülis azt csináltam, h elmentem a mosdóba, letéptem a hari lábait combközépen, a lentebbi részt letoltam bokáig,(még szerencse, hogy csizma volt rajtam)a nadrágrészét meg levettem, és kidobtam.


Hát, valami ilyesmi sztorikra gondoltam, majd írok még én is jópárat, de most tényleg mennem kel, rem mire visszajövök írtok jópár sztorit.;) Köszi előre is.

2011. jún. 11. 17:18
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Még sose találkoztam harisnya fétises csajjal, pedig biztos jó lehet. Vagy te egy fiú vagy, aki élvezi h a "hari" szót minél többször leírja.
2011. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 szamóca.. ***** válasza:
100%
hűdeizgi.
2011. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tutira fiú vagy, és titokban női harisnyákat húzol...
2011. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hari ??

Ismered a harinya szót ?


Amúgy ezeknek a történeteknek mi értelme van ? Mert se nem "izgi", senm kínos, se nem vicces, se nem pajzán...

2011. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Harisnya, kérlek, ne hari!!

Egyébként nincs ilyen sztorim, bár ezek sem egetrengetően érdekesek.

Régen epilátorral szaggattam a harisnyáimat, még punk koromban, és egyszerre legalább 2 volt rajtam. Pinkre a fekete, az jól nézett ki Doc Martens bakanccsal.

2011. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó-jó, bocs a hariért, de tényleg sietnem kellett, és ahogy látom eléggé össze is csaphattam, ahogy itt olvasgattam a kommenteket. Mindenről írtatok ám, csak épp arról nem amiről kellett volna. (Tisztelet a kivételnek)Amúgy azzal, h azt feltételezték egyesek, hogy srác vagyok, valahol igazolták a párom, és a haverok hozzáállását. Amúgy meg csaj vagyok, de nem fogom ezt itt bizonygatni, aki nem hiszi, az így járt, kajak hidegen hagy, mindenki azt gondol, amit akar, azok akik számítanak úgyis tudják az igazat.:)

Am szaggatás. Az epilátoros módszert nem vágom, de régen én is szétszaggatam a harisnyákat. Na persze csak azokat, amik felszaladtak nap végére. Hazaértem, láttam, h felszaladt, vagy kilyukadt letépkedtem magamról.:) Bejött a dolog, mert levezettem vele a stresszt, jól eset díbolni picit.:D Viszont mostanában nem szaggatok, azaz nem szaggathatok, mert a párom ezt a "jogot" magának tartja fenn. Én csak hordom, a többit a kedves intézi, én csak elengedem magam, és élvezem amiket kitalál. Sosincs okom panaszra, határtalan a fantáziája, főleg, ha harisnya is van a dologban. (Rengeteg erotikus sztorim van, de amíg ilyen alakok írogatnak, nem merem leírni, mert a kedves is beleolvasgat néha, és arra nagyon érzékeny a lelkem, ha ezeket a dolgait kicinkelik.

Amúgy az is direkt szaggatásnak minősül, ha cipő nélkül, harisnyában mászkálok az utcán?:)Végülis annak mindig szakadás a vége.:D (Mondjuk egyszer jártam úgy, h még csak egy vékonyka szaladás sem volt rajta, mire hazaértem, na persze egy ócska 100Ft-os krepp térdfixxel, amit nem sajnáltam, sőt tudat alatt direkt gallyra akartam vágni, mert a krepp harisnyákat ki nem állhatom!

Őőőő, úgy látom kicsit sokat írtam. Szóval akkor kaphatnék sztorikat, vagy ezután is csak oltás lesz?!:D

2011. jún. 11. 21:15
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Lol mennyit tudsz írni, miért nem indítasz egy blogot? A harisnyákról :D vagy mész el egy harisnyaboltba eladónak! Tuti jól éreznéd magad.

Amúgy fiú vagyok úgyh saját élmény nincs de a barátnőm szokott combfixben (pontosabban, combig érő harisnyában), harisnyatartóban meg miniszoknyában flangálni, és folyton kiakad neki a harisnyatartó, és olyankor lecsúszik a harisnyája :) olynakor olyan mérges tud lenni én meg olyan jót mosolygok :D

neccharisnyád nincs? azt bírom a csajokon.

2011. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csaj vagy, rakj fel képet magadról a harisnyádban. Akkor elhiszem!
2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!