Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Különböző helyen lévő tükrökbe...

Különböző helyen lévő tükrökben különböző fényviszonyok mellett ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Van néhány tükör a lakásban vagy pl a munkahelyemen amikbe ha belenézek úgy látom hogy nagyon jól nézek ki, aztán van itthon is meg más helyen is olyan aimbe ha belenézek olyan ronda vagyok hogy legszívesebben megölném magamat.


Ti is így vagytok vele?


Ezt a különböző fényviszonyok okozzák?


vagy idegi alapon, pl ha fodrászhoz megyek az ottani tükörbe mindig ocsmánynak látom magamat, de ott mindig izgulok hogy elrontja a hajamat.


2017. ápr. 3. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet benne vmi. Én pl soha nem próbálok fel ruhákat az üzletben, csak otthon, mert a próbafülkékben szörnyen nézek ki. Mint egy bojler. Néha viszont az utcán meglátom magam messziről egy kirakatban pl, rendesen megijedek, hogy mindjárt félbetörök, olyan vékony a derekam. Szerintem otthon nézek ki a legjobban, se nem túl amorf, se nem túl vékony:D
2017. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!