Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek is ellenszenves Karin...

Nektek is ellenszenves Karin Dragos?

Figyelt kérdés
A NYX versenyt is azért nyerte hogy vele jobban elehessen adni a termékeit, vagy mert protekciója volt. Minden sminkes videójában a NYX termékeket élteti, ami unalmas. Minden termékről, amit ajándékba kap, mindig jó véleménnyel van. De amúgy sem láttam még olyan videót, amiben a termékekről rosszat mondott volna. Most is átlátszó, hogy a legújabb videójában is csak azért indított nyereményjátékot, hogy szavazzanak rá ismét egy versenyen. A videóiban is olyan megközelíthetetlennek tűnik, hiába mutatná azt, hogy ő milyen közvetlen. Szerintem ő nem ilyen eleve, a videóiban is ilyen álkedves
2017. ápr. 6. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hányszor akarod még feltenni a kérdést? Szerintem kutyát nem erdekli hogy milyen karin dragos
2017. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mégis érdekel hogy ha ezt az értelmetlen pár sort idepötyögted, és erre pazaroltad az energiádat. Ha nem érdekel a kérdés, ne is írj ide semmit troll.
2017. ápr. 6. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs akkora bajom Karinnal, igaz tenyleg unalmasak mar a videoi kb mind ugyan az. De jobb mint viszkok fruzsi. Izlesek es pofonok.
2017. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszkok Fruzsinál tényleg jobb, de halál unalmasak a videói. De ennek ellenére nekem ő sem szimpatikus.
2017. ápr. 6. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Amerikban éltem. Sok ottani youtubert követek.

Szerintem Karin a "legigenyesebb" youtuber magyaroszagon

De koransem a legjobb !

Nagyon kifinomult izlese van. Latszik Sok penzt es energiat tesz a videóiba.

Viszont nyomaba se ér még az amerikai youtubereknek akiktől latszik hogy sok inspiraciot merített

Retorikaja tragedia ...minden videoba megkerdezi lattunk e mar ennel szebbet gyonyorusegesebbet? Nos, kedves Karin

Lattunk igen. Összesegeben szerintem nem rossz

De rajongoi nyomo tobbsegben 12-16 eves tinilanyok. Akik mindenert odavannak ami draga es divatos. Nem a sajat korsztalyat fogja meg. Gyönyörű alakja van , tetszik hogy belevitte a videokba a csaladja

Ruhazati kollekciojat. Mediaban dolgozom ... Arcra viszont nekem nem egy klasszikus Szepseg benyomasat kelti.

Durva vonasai vannak fiatal kora ellenere sajnos

Szeme se tul nagy. Tavoli fotot el sem tudnak kepzelni rola elonyoset. Inkabb jo izlese hozta meg neki a sikert Mint sem a kulseje.

Ettol fuggetlenul mint youtuber ,latok benne lehetoseget.

Nem nagy itthon a verseny....

2017. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nagyon nagyon ellenszenves. Tényleg álkedves, a videói nagyon unalmasak, a szókincse tragédia.

Engem az is nagyon zavar, hogy "öreg". Majdnem 30 éves, de úgy viselkedik, mint egy kamaszlány.


Amúgy Fruzsi szerintem érdekesebb, a videói is változatosak és nem halványrózsaszín az összes, mint Karinnál..

2017. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tenyleg majdnem 30 eves? Uristen

Azt hittem fiatalabb jol tartja magat viszont

2017. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%

Jézusom Ti hány évesek vagytok?

A válaszok alapján nem túl okosak.

Mi az hogy a szeme sem olyan nagy? És annak kéne lennie? Tudod, sok féle fajta ember van a világon, van akinek ovális az arca, van akinek kerekebb, van akinek fehér a bőre, van akinek kreol, van akinek nagy szeme van, van akinek kisebb, és mind lehet gyönyörű, illetve kevésbé. Itt egy szép lányról beszélünk

Meg mi az hogy jól tartja magát, mert szerintetek hogy kéne kinéznie? Gal Gadot 32 éves, Jennifer Lopez 47, Salma Hayek 51 ti azt gondoljátok, hogy egy lány aki a húszas évei végén van az öreg, akkor elég szar jövőnek néztek elébe, mert pikkpakk annyi idősek lesztek, és el ne felejtsetek nagymama kendőt feltenni!

Jézus, a milyen felszínes lett a világ.

2017. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

#8 te tudsz szöveget értelmezni? Senki sem írta, hogy öreg, csupán azt, hogy "öreg" - tehát relatíve túlkoros már. Ezt utána meg is magyaráztam - késő huszasként eléggé evetséges, hogy tinilányként viselkedik. Komolytalan.


Te vagy itt a szánalmas, nem mi.

2017. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
34%

:D


Miben nyilvánul meg, hogy tinilányként viselkedik? Hogy sminkeli magát? Vagy szerinted mit kéne öregesebben csinálni, ami méltó egy 27 éveshez?


Várom válaszod!

2017. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!