Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek is ellenszenves Karin...

Nektek is ellenszenves Karin Dragos?

Figyelt kérdés
A NYX versenyt is azért nyerte hogy vele jobban elehessen adni a termékeit, vagy mert protekciója volt. Minden sminkes videójában a NYX termékeket élteti, ami unalmas. Minden termékről, amit ajándékba kap, mindig jó véleménnyel van. De amúgy sem láttam még olyan videót, amiben a termékekről rosszat mondott volna. Most is átlátszó, hogy a legújabb videójában is csak azért indított nyereményjátékot, hogy szavazzanak rá ismét egy versenyen. A videóiban is olyan megközelíthetetlennek tűnik, hiába mutatná azt, hogy ő milyen közvetlen. Szerintem ő nem ilyen eleve, a videóiban is ilyen álkedves
2017. ápr. 6. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell hogy értsek azzal aki azt mondta tini lanykent viselkedik

Szokincse nem egy közel 30 eves nőhöz illik. Mindig ugyanazt mondja

Elejen odavoltam erte de mar halal unalom

Kozonseget is ha megnezed akik fenykepezkednek vele 15 max 18 evesek. Baratja is 7 vagy hany evvel fiatalabb nala

Eleg furcsa nekem egesz csaj. Mint aki nem akar felnoni

Mama hotelbe kenyelmesen elvan a kis faluba

2017. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!