Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a frufru?

Szerintetek jó ötlet a frufru?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy túl magas a homlokom, de az arcom meg kerek, a szemöldököm pedig ívelt, így még magasabbnak tűnik. Egyébként is kerek arcot szeretnék, és ha frufrut vágatnék, még a szemöldökömet is eltakarná.

14/L



2017. ápr. 7. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak akkor tudod meg, ha kipróbálod.

Van egy módszer rá: [link]

(Remélem érthető)

Nekem is frufrum van, már elég régóta :D Megfigyeltem, hogy tök hülyén áll, ha oldalt is levágatom, ezért ott 2-3 centivel hosszabb. Nagy ellenségek a szél, az eső, víz, na meg picit többször kell hajat mosni. Ha kérdésed lenne, nyugodtan írj!

15/l

2017. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tundercipello válasza:

Nekem is magas a homlokom és én kb. fél évvel ezelőtt szenvedtem. De fodrászom azt mondta hogy a teljes frifru nem jó ötlet de az oldalfrufru jó lett. Ha egy kicsit hosszitani akarod az arcod mondd hogy hosszabbat vágjon. Nekem elsőre túl rövid lett de aztán ahogy nőtt egyre jobban szerettem. Mostmár itthon vágom és nem mondom hogy egyszerű de nem is nehéz. Oh és ha oldalfrufrut vágatsz akkor csak az egyik szemöldödet takarja el.

Remélem segítettem;)

2017. ápr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt oldalfrufrum most pedig egész frufrum van:) én ezt jobban szeretem. nekem is magas homlokom van. de lehet hogy először érdemesebb lenne kipróbálni az oldalfrufrut és ha tetszik úgy hagyni ha meg nem jöhet a teljes. mert a frufru túl nagy lépés. az oldalfrufru pikk-pakk visszanő viszont az egésszel sokat kell szenvedni. (elcsatolás, aztán nem fér bele a copfba stb..)
2017. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért gondoltam a teljes frufrura, mert régebben jól állt, azóta max a homlokom lett kicsit magasabb.:/ De szerintem kipróbálom először az oldalfrufrut.^^
2017. ápr. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!