Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el, hogy...

Hogyan fogadhatnám el, hogy kicsik a melleim? Annyira zavar, hogy a sírógörcs kerülget elég gyakran.

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy mindenki a nagy melleket isteníti. (Valamilyen szinten meg is értem. :()

Iszonyat elkeserítő, hogy nekem gyakorlatilag sehol semmi.

Az osztálytársaim közül nekem van a legkisebb.

Szinte már belebetegszem. :( Mit tehetnék?

17/L



2017. ápr. 10. 22:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
47%
Vékony típus vagy? Az egyik volt osztalytarsam aki kicsit rahizott a cicijere egybol nagyobb lett neki.
2017. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a baj a formás kis mellekkel?
2017. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Scav ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert a legtöbb fiú, aki körülvesz, még tényleg ezt igényli. Gyerekek még. Ez majd idővel változni fog.
2017. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél? Fogadd el önmagad, a mell genetika kérdése. Vagy elkezdesz hízni és akkor a melledre is fog kerülni zsír, mivel a mellet zsírszövetek alkotják.


Ne érdekeljen más véleménye. Van, akinek meg pont a kismell tetszik.

Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, inkább csak magadnak akarj megfelelni.

2017. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlzottan vékony. Átlagos testalkatom van.

Mellre egyáltalán nem tudok hízni sajnos.

Próbálom magam elfogadni csak nehéz.

2017. ápr. 10. 23:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzetem. Szerencsére a barátaimnak így is megfelelt :-) most már férjnél vagyok, aki ugyancsak elfogad így. Egyedül a babázós időszakban lett normális nagyságú mellem (tejtől), utána leapadt vissza, talán egy kicsit petyhüdtebb is mint volt. Ma már nem érdekel, már nem töröm magam h másnak látszódjon, melltartót nehezen találok 85 A kéne...

Műtétet bevállalni nem mertem, most meg már mindegy ;-) 35L

2017. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Strandra a 3szög melltartók váltak be nekem, amik keményebb anyagúak kívül.

Mert ha lehajoltam se lehetett belátni oldalt a nyakbaakasztás miatt.

Ruha alá meg olyan ami alul támaszt.

2017. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Ne aggódj ,nekem se nagyok. 19/F
2017. ápr. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8#

Örülök ha felvállalod a nemed. :)

Mindenki olyan nemű, amilyennek érzi magát.

Sebaj mi megértjük. Legközelebb 19/FL-t írj, hogy 100%-ban érthető legyen mindenkinek. ;)


A normális válaszokat köszönöm. :)

2017. ápr. 11. 04:43
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt, még nőhet a melled, hallottam olyanról akinek 22 évesen nőtt meg.

Másrészt, egy csomó fiúnak pont ez tetszik. A nagy mell is szép, de okozhat problémákat, mint pl. hátfájás, akadályozhat a sportolásban és hasonlók. A kis mellnek is vannak előnyei.

Egy csomó nőnek, akiket egy csomó férfi szépnek és vonzónak tart, kis melle van. Ilyen Keira Knightley, Mila Kunis, Emma Watson, még Megan Fox-nak se túl nagy a melle.

Hidd el, hogy nem ezen múlik. Egy ismerősömet is zavarta, és megműttette. Utána hónapokig szenvedett a gyógyulással, és most sem boldogabb mint műtét előtt.

Tényleg olyan fiatal vagy még, hogy kár ezen aggódni. Ez nem probléma. Talán nézz meg egy dokumentumfilmet Indiáról, láttam egy ilyet hogy 7 éves kisgyerekek napi 20 órát dolgoztak, egy főúton próbáltak kéregetni a legrosszabb légszennyezett környéken. Szerettek volna iskolába járni, de nem volt rá lehetőségük. Ők gondolkodás nélkül elfogadnák a te életedet, kis mellel együtt :D Lehet, hogy azt gondolod, hogy attól, hogy másnak rossz attól még ott van a saját problémád. Ez igaz, de segíthet, ha belegondolsz. Egy csomó dolog természetesnek tűnik az életben, és fel sem tűnik, hogy milyen szerencsés vagy. Hiszen az a problémád, hogy túl kicsi a melled. Kiskorodban biztos nem gondoltál még ilyesmire. Most gondolhatsz, mert nem éhezel, iskolába jársz, még interneted is van. Jobb helyzetben vagy, mint az emberek túlnyomó többsége. Nekem is volt hasonló problémám (nem a mellemmel, pedig nekem sem nagy), és már meg is volt a műtétem időpontja. De végül lemondtam, és ha sikerül elfogadnod magad, azt messzemenően felszabadítóbb, boldogabb érzés mint az, hogy egy kicsit nagyobb melled van, amitől ráadásul nem is fogsz senkinek jobban szeretni.

2017. ápr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!