Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalon lehet eredeti...

Atimi9598 kérdése:

Milyen oldalon lehet eredeti márkás ruhát rendelni babáknak (11honapos)? Gucci, dolce gabbana, replay, prada, versace, georgeo armani

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Giorgio Armani...

Mindegyiknek a hivatalos honlapján meg tudod nézni! Általában rendelni is lehet onnan!

2015. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De én magyar nyelvű oldalra gondoltam és ezek nam olyanok.
2015. júl. 30. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel olyan nincs... Andrássy út, Gucciban megrendelik neked, ha kinézet a neten! Legalábbis felnőtt cuccokkal így van.
2015. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*kinézed


Egyébként legközelebb Parndorfban tudsz személyesen is vásárolni Gucci gyermekruhát. Burberry is van. Többi márkaboltok nem tudom, hogy babaruhákat árulnak-e ott. Armani talán, de nem biztos!

2015. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a francnak egy gyereknak armani meg gucci ruha?

Egyszerűen nem értem ezeket az embereket,oké van pénzed,de egy babának ilyet adni?...

2018. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!