Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gumicső karom...

Szerintetek is gumicső karom van? 17/f (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Rengetegszer hallom az az osztályomba hogy milyen gumicsőkarom van, és ezt a lányok mondják. 7 hónapja elkezdtem edzeni. Szerinteteik is nagyon gumicső karom van. Már komolyan kezdek depis lenni ez miatt.


2017. ápr. 25. 08:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Jó most a szappant meg a törölközőt nem kell figyelembe venni.
2017. ápr. 25. 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Relatív:) Lényoknak meg biztos tetszel, azért ugratnak.

Tömegező gyakorlatokat csinálj. Főleg rúddal, az vastagít. A "gyáva nyúl" gyakorlatokat felejtsd el

2017. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, enyém se vastagabb, azért elkezdeni edzeni mert mások azt mondták, hááát, én nem tenném ha eddig jó volt úgy ahogy.
2017. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hagyjuk már, semmi baj nincs a karoddal!

Nekem nem is tetszenek a hú de kigyúrt srácok. A tied pont ideális! Értelmesek az osztálytársaid...

Gumicső kar úristen! Ilyen baromságot, jót röhögtem! :D

2017. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs gumicső karod :D

Teljesen normális kar. Nem kell ezért edzeni, mert mások mondtak rád valamit. Semmi gond veled. - Már amennyi látszik belőled :)

Mindig fognak valamit kritizálni rajtad, benned az emberek. Akkor majd mindig mindent megváltoztatsz?

Meg egyébként ez szerintem nem is igazi kritika, csak ugratás, viccelődés. Örülj neki, hogy foglalkoznak veled a lányok :)

2017. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de borotválod, azt már látom. ... Kis divatfiú!
2017. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a borotválás miatt mondták, hogy gumicső :)
2017. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!