Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a karom,...

Mitől van az, hogy a karom, lábam húsos de a bordáim kilátszanak?

Figyelt kérdés
A karom és a lábam az husis, a fenekem ugyanúgy. A hasam viszont teljesen lapos, a mellkasom keskeny, a melleim kicsik. Ha hizok akkor mindenhova megy, csak a mellkasom marad ugyanúgy csontos mint volt, meg talán a vállam. A kulccsontom is kilátszik. A mellem is utolsó a hizásban. Ez úgy néz ki hogy mell alatt csak 68 cm vagyok, tehát ennyi a mellkasom. A fenekem meg 95.. A derekam meg 61-62. Szóval érdekes egy kompozíció a testem. Alacsonyabb vagyok, 162 cm.
2017. jan. 20. 10:52
 1/4 anonim válasza:

Gondolom a "husi" alatt hájat kell érteni.. :P

Az a saját törvényei alapján rakódik le az egyes helyeken, vagyis genetika által meghatározott alkati dolog. Erre találták ki az alakformálást..

2017. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak háj, izom is, pl a karom kifejezetten formás, izmos. Csak vastagabb lesz amikor hizok.
2017. jan. 20. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A genetikád szabja meg, hogy hova rakódjon először és honnan tűnjön el utoljára a zsír.
2017. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

De az mindenkinél ugyanúgy van, hogy mellre a legnehezebb hízni, viszont a fogyás onnan indul legelőször...

Jaj én is mennyit stresszeltem magam ilyeneken pár éve!

Mára már szerencsére kinőttem belőle.

Csak élvezd az életet, mert csak egy van belőle. Ne húzd az időt ilyenekkel.

Persze törődj magaddal és tegyél az egészségért, de mellette fogadd el magad! ;)

2017. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!