Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Britney kövérnek számít ezen...

Britney kövérnek számít ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

ahhoz képest, hogy a karrierje kezdetén milyen vékony volt, hát itt azért nagyobb darab(saját magához képest).


Egyébként nem kövér. Az nem itt kezdődik.

A kövér eléggé bonyolult fogalom. Van aki 190 cm-sen és 100 kilósan nem biztos, hogy kövér, mint egy 160 cm körüli 80 kilós ember már az.


Szerintem az zavarhatott be, hogy nem tónusos. Nincsen rajta izomzat.

2017. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kövér. Csak elég kicsi, emiatt máshogy nézz ki mint egy nyakigláb modell.
2017. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

1

Ez hülyeség Britney igen is hogy izmos, csak itt nem látszik rajta, de nem csak szálkás izomzat létezik.

Szerintem amúgy jól néz ki.

2017. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak Hálivúdban már belekötnek.
2017. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy kövér, de tényleg kicsit vaskosabb, húsosabb ahhoz képest ahogy kezdte a karrierjét.


Némelyik régi klipjében vékonyabb volt, szálkásabb, tónusosabb.


De valahogy mindig látszott rajta, nem genetikailag vékony, hanem folyamatosan vigyáznia kell az alakjára mert amúgy hízásra hajlamos.


A lábai azért mindig kicsit vastagabbak voltak a felsőtestéhez képest mikor vékony is volt.


Ezen a képen kissé megasszonyosodott. Abból a szempontból érthető, hogy túl volt két gyerek kihordásán.


Plusz egészségtelen életmód.

2018. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem még csinosnak is mondható, persze nem azoknak, akik a vékonyabb nőket szeretik. Nekem tetszik.
2019. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyen alkatom van nekem is. Vékony sose voltam (egyszer igen, mentális betegség miatt, de most az nem mérvadó.)

Viszont a derék-csípő arányom hangsúlyosabb volt, 3 gyerek után kiszélesedett a derekam, ilyen, mint neki, inkább ez zavar, nem az, hogy 50 helyett 60 kg vagyok.

2019. szept. 8. 08:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy szerintem! :) Igazi nőies nő.
2019. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért azt se felejtsük el, hogy ez a kép 12hónappal azután készült, hogy megszülte a 2. gyerekét
2020. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!