Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? (Képpel) 17/L

Figyelt kérdés

[link]


Min változtassak? Mennyire visszataszító?



2017. ápr. 30. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Randizunk?
2017. ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%

Változtass a torz énképeden.:)


Jó vagy.

2017. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%

Az màr nagy gond ha full idegen emberektől vàrod a megerősïtést..Főleg ebben az esti óràban amikor màr egyesek erősen a recskàn vannak...

Ma este sok kisfiú és kanos vénember fejében fogsz megfordulni..Xd

2017. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó csaj vagy, nincs min változtatnod. Alakíts ki egy egészséges életmódot is jó leszel a továbbiakban is. :)
2017. ápr. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%

Nem értem miért baj ha arc nélkül tesz fel képet..

idióták.

Szerintem amúgy szép alakod van:) Kondizol vagy mit csinálsz?

Mert a hasadon nagyon látszik szerintem


21/L

2017. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Hogy ribi vagy, az már biztos.
2017. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

6-os, azért mucika, mert beteg elmére vall egy anonim oldalra pakolgatni fszverés pozitív képeket, amiről a felrakója pontosan tudja, hogy milyen válaszok fognak érkezni rá. Ha kíváncsi a véleményre, akkor megkérdezi a pasiját vagy a családját.


Meg a kutya sem tudja, hogy a háttérben szereplő tárgyak vagy testi jellegzetességek alapján mikor azonosítják be. Pláne az ilyen ostobenkó libuskákat. Utána meg megy a sírás anyucinál, a rendőrségnél meg az öngyilokkísérletek, ha esetleg visszaélnek vele.

2017. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Vonzó alakod van, nincs ok szomorkodásra.
2017. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik az alakod, vonzó karcsú. Szerintem erősíts még, akkor még formásabb, tónusosabb leszel.

Köszi a képet! Ha alakultál szívesen látunk újabbat. Színesben ha lehet, főleg ha szépen lebarnulsz.

2017. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Minek kell neked az ego tuning?

Bizonytalan vagy magadban?

Vagy csak hiú vagy?


Amúgy szerintem, fogyhatnál egy kicsit, nekem szélesnek tünik a derekad..lehetne egy picit laposabb a hasad is



Csak irónia volt.

Pont jó vagy így.

De ezt szerintem te is tudod. Csak kell, hogy idegen emberek növeljék az egódat.

2017. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!