Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jó alakom?...

Hogyan lehetne jó alakom? Milyen diétát és mozgást javasoltok? (Képpel)

Figyelt kérdés
Jelenleg 160cm és 58kg vagyok, magamról nem rakok fel képet, de szinte teljesen ilyen az alakom: [link] Azonban szeretnék sportosabb, jó alakot elérni. Milyen módszert tudnátok javasolni? (38N)
2014. ápr. 16. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
aerobik, szénhidrátszegény diéta.
2014. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg kicsit részletesebb tanácsok? Aerobicnak jó ha valamit keresek youtube-on és itthon csinálom? Fitnessteremre nincs most pénzem :( Szénhidrátszegény diétába gyümölcs mennyi fér bele? 1300-1400 kalória jó naponta?
2014. ápr. 16. 10:55
 3/4 anonim válasza:
neked sehogy
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
youtube-on vannak fitnesz videók, én egyszer Rubint Rékásat találtam. jó, ha otthon csinálod, csak kitartónak kell lenned. a gyümölcsökkel meg csak csínján, a vitaminokat inkább próbáld meg zöldségekből pótolni, egyél belőlük jó sokat.
2014. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!