Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? (Képpel) 17/L

Figyelt kérdés

[link]


Min változtassak? Mennyire visszataszító?



2017. ápr. 30. 01:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a normális hangvételűekért kifejezetten hálás vagyok.


Nem, nincs pasim, akit megkérdezhetnék, hogy mit gondol rólam. Minden fiút ellökök, mert rosszul vagyok az érintésüktől.

Magamnak akarok megfelelni. Én meg nem egy karcsú, vonzó, "faszverés-pozitív" testet látok a tükörben, hanem rengő combokat, aránytalanul széles csípőt, zsíros hasat, löttyedt karokat. Olyan dolgokat, amiktől összeszorul a mellkasom.


5 kilót híztam az utóbbi másfél hónapban, mert megpróbáltam kitörni a bulímiából azzal, hogy nem hánytam ki mindent, amit megettem. Ezért tettem fel a kérdést. Nem látok tisztán, és kétségbe vagyok esve. Az iskolapszichológus meg annyit tudott ehhez hozzátenni, hogy örül, hogy híztam. Plusz elküldött sportolni, mert az szerinte segít a "fölösleges energiák levezetésében", szóval futni járok.


A családom, a barátaim, a környezetem - mind mást mondanak. A keresztanyám malackának hív. Az osztályfőnök szerint vézna vagyok.

Azt gondoltam, hogy egy anonim oldalon őszinte válaszokat fogok kapni. Hát, megkaptam őket.

2017. ápr. 30. 10:39
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem sok látszik. Egy csomót levágtál és még filteres is a kép. De nincs semmi gond veled egyébként. Ha komolyan kérdezted akkor nem vagy visszataszító. o.O


A kommentekből ítélve azt hittem valami hű de nagyra kell számítani (csöcskidobós stb), de megint csak agyf....t kaptam a sok kanos kisfiútól..menjetek már máshova..

2017. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hemperegnék veled

22F

2017. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nagyon szép alakod van, szerintem ne változtass rajta 16/f
2017. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bence_ ***** válasza:

Vissza taszító?

Rég rossz, hogy ez egyáltalán megfordul a fejedbe!

Keress egy másik pszichológust!

Igenyed, hogy szeressenek teljesen jogos de ezt úgy találod meg ha rájossz, hogy is érzed jól magad és utána ezt elfogadod. Ebben tud segíteni egy pszichológus.

2017. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!