Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok szerintetek mik...

Fiúk, lányok szerintetek mik azok a smink termékek amik még természetes hatást keltenek?

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul fogalmaztam, arra akarok kilyukadni, hogy mi az ami még nálatok belefér, nem túl sok és nem változtatja meg a nőt..


Én hétköznapokon bb krém,szempillaspirált használok(szemöldököm igazitom meg).Ha valahová megyek pl:buli,étterem akkor halványabban még tussal megcsinálom a szemem..


Igazából én nem érzem magam szépnek, de ha sminkelek(amit én amúgy néha soknak érzek) picit jobban érzem magam.(l/22)



2017. ápr. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alapozó/BB krém/CC krém, szempillaspirállal, és egy halvány rúzzsal (ecsettel, vagy ujjal felvitt) még természetes hatást kelt. Esetleg valami enyhe pirosító (Nem az én Essences durva pink színűm :D). Én ezeket szoktam használni. De ha jól meg van csinálva, a szemöldök is sokat dob és alig, vagy egyáltalán nem látszik ;)

15L

2017. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az ahogy sminkelsz:) egyáltalán nem túl sok:) én BB krémet, szempillaspirált, szemöldökspirált és szájfényt használok:) 16/L
2017. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a sminktermékek száma határozza meg, hogy természetes-e a smink. Inkább a felvitt termék mennyisége és a kivitelezés.
2017. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

a legtermészetesebb, ha nincs :D

régen sminkeltem, mint állat, most már el se tudnám magam képzelni, zavart is...

23L

2017. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hétköznapokon alapozóval elkevert fényvédőt viszek fel, korrektor, barna szemhéjpúder, vékony fekete tusvonal, pici pirosító, highlighter a szemöldökcsontra, rúzs vagy szájfény, valamint mivel a szemöldököm középen hiányos, így ott szoktam még kiegèszíteni szemöldökceruzával, ó és persze spirál a felső szempillákra :D
2017. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!