Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Conch piercinget mennyi ideig...

Conch piercinget mennyi ideig és milyen gyakran kéne Octenisept oldattal kezelni?

Figyelt kérdés

Két hete csináltattam és kissé tanácstalan vagyok, mindenhol mást olvastam az utókezeléssel kapcsolatban.

Eddig napjában háromszor fújtam a fülemet vele, de pár napja észrevettem, hogy a fülcimpámon nagyon száraz lett a bőr és hámlik is, azóta csak fültisztító pálcikával kezelem a piercing környékén reggel és este. Maga a pc amúgy tökéletesen gyógyult eddig, még csak be sem gyulladt szúrás után. (Titán karika van benn.)



2017. máj. 5. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szimpla 90%-os alkohollal kezelem, eddig nem volt gond azzal sem. Most így, kb 3-4 héttel a szúrás után kb 2 naponta egyszer tisztítom. Meg fürdés után.
2017. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónapig szokták, nekem is hámlott néha bár a fültisztítós mód ezt kiküszöböli, egy hónap szokott lenni a minimum de amíg nem érzed gyógyultnak érdemes tovább is
2017. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!