Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit borotváltok,...

Fiuk ti mit borotváltok, honaj/melhas/fanszor?

Figyelt kérdés

En eddig csak lent borotváltam. De a melhasomon nagyon ngy, es idegesit. Szerintetek ciki ha leborotválom?

Lányok ti hogy vagytok ezzel, hogy az ciki ha egy fiu a honalját meg a melkhasát borotválja?



2017. máj. 6. 23:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi az irás hibákért..
2017. máj. 6. 23:24
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki szerintem :) nekem a hasamon és a mellkasomon valamiért nem is nő nagyon, hónaljamat szoktam borotválni

17/f

2017. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lent, az arcom illetve a hónaljamat szoktam borotválni.

Mellkasomon, hasamon ilyen hajvágó gép féleséggel szoktam nullással. Nekem elég dús szőrzetem lenne a felsőtestemen ha nem vágnám, szóval kénytelen vagyok. Borotvával elég macerás és lassú lenne, ezért oda tökéletes a nullás gép.

(De más borotvát szoktam használni például a hónaljamra. Az arcomra mindig inkább valami márkásabbat, míg a többire megteszi az olcsóbb is.)

17/F

2017. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mellkas, hónalj, fanszőr, has, arc... mindent borotválok 21F
2017. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom,mert nekem nagyon sok van és zavar.Mivel nagyon sűrű és erős, sajnos láthatóak a fekete pontok, ezért ha félmeztelen vagyok látszik hogy borotválom és sokan megjegyzést tettek rá.
2017. máj. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
(Lány vagyok) Szerintem nem gáz, ha egy srác borotváltja magát, sőt, a mellszőr és az arcszőrzet nekem nem jön be. Persze ízlések és pofonok. De egyet szerintem jó, ha betartasz: ha a párod azt mondja , hogy növeszd meg a szakállad, vagy éppen nyírd le, akkor csináld meg. Ha másvalaki mondja, akkor nem kell.
2017. máj. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én például kifejezettem szeretem, hogy a barátom szőrteleníti a mellkasát, hasát, hónalját, intim területét. Nem bírom a szőrt...
2017. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ugy látom egyedül vagyok mer sehol nem borotválom

20 f

2017. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha neked úgy tetszik, akkor borotváld, de csak azért, mert a magazinokban a csupasz testű modelleket mutogatják, és azt sulykolják az emberekbe, hogy ez a természetes, nem kell. Számomra például jobban bejön, ha meg van hagyva a szőr, mint mikor csillog a napfényben, úgy le van csupaszítva. :D De egyik sem ciki, ha neked az tetszik.

L/20

2017. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Arcot mikor hogy :D, hónaljat, meg ott lent szoktam ennyi :D
2017. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!