Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Harisnya farmer alatt?

Harisnya farmer alatt?

Figyelt kérdés

Hali!


Szerintetek farmer nadrág alatt látszik ha valaki harisnya nadrágot hord, vagy érzékelhető pl. Ahogy meg, vagy ilyesmire gondolok. Testszínű és 15-20 denesről van szó. Olyan írjon aki így hordja. Egyébként a kérdésemre adjatok választ. Ne arra hogy hú én nem hordanám úgy stb. Köszi.


Köszi. Olyan írjo



2017. máj. 7. 01:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ahogy megy* a menészete, ahogyan áll stb. A helyesírásért bocsi.
2017. máj. 7. 01:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam hordani hidegebb időben. Nem látszik, nem feltűnő de túl szűk farmerben kényelmetlen.
2017. máj. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tehát akkor nem látszik, és nem érzékelhető?


Fiú vagyok és 20 éves

2017. máj. 7. 02:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor majd figyelj a méretre. Egy szűk harisnya nagyon kényelmetlen. És hogy biztos ne vegyék észre, zoknit vegyél fel rá.
2017. máj. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. máj. 7. 02:21
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogják észrevenni, mivel nem látszik, én is hordok, bár én a 40deneset jobban szeretem. Engem nem zavar ha észreveszik, pedig tegnap rövidnadrággal hordtam, mert jó idő volt,úgy észreveszik.
2017. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Hidegbe én is hordom, de a kutya nem veszi észre. Nálam tudták mert a munkahelyemen mindig átöltözök és páran meglátták hogy hordok harisnyát, de magasról tettek rá. Persze megkérdezték, mondtam hogy nekem az a kényelmes, és mondták hogy szerintük ebbe nincs semmi olyan. Én 40-60 denest hordok elsősorban mert az farmer alatt is jobban szigetel. Ha melegítőt veszek fel vagy vékony nadrágot hidegbe akkor a leggings jobb, de abból a lycra anyagút szoktam viselni nagyon jól nyúlik, jó a testhezállósága és jobban melegít, de azt csak kutyasétáltatáskor viselem, mert mégis kényelmesebb. Bár leggingset szoktam felvenni ha biciklizni megyek vagy leugrok edzeni a szomszéd edzőtermébe, de ott sem vettem észre hogy nagyon leszólnának, és ott többen hordják férfiak is.
2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!