Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trédnél/combnál szakadt...

Trédnél/combnál szakadt farmert (amit most divat neccharisnyával hordani) hol vásárolhatnék?

Figyelt kérdés

Térdnél szakadt farmert keresek, eddig a legtöbb boltban csak koptatottat találtam. Akinek már van ilyenje/látott valahol, segítene, hogy hol kapható?

Előre is köszönöm!

[link]



2017. ápr. 4. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem ami csak koptatva volt térdnél, aztán hordtam és ki is szakadt. A végére úgy nézett ki mintha gyárilag ilyen lett volna.
2017. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
számomra olyan hihetetlen, hogy egy ilyen "darabért" van, aki képes kiadni több ezer forintot... 21N
2017. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg érdemesebb venni egyet ami nincs kiszaggatva, és otthon megoldani, mivel rendkívül egyszerű!
2017. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tally weijl, New Yorker, bershka, pull & bear ilyen boltokba biztos van
2017. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Miert akarsz be allni a hulyek koze?

Abban mi a poen ,hogy minden harmadik pitcsan ezt latok?

Ettol nem leszel egyedi..

2017. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
És mi van, ha nem a hülye p*csák közé akar beállni, hanem tetszik neki?
2017. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Ez egymas majmolasa nem tobb!

Egy hulye 100-at csinal alapon mukodik...

Eddig miert nem oltozott igy? Ha tetszett neki?

2017. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi van, ha nemrég látta meg, és annyira megtetszett neki, hogy szeretne? Csak úgy mellesleg mondanám, hogy a ruhák meg egyebek nagy része ugyanúgy tekinthető divatnak/majmolásnak/tömegnek, mert kevés dologból gyártanak limitált számban. Persze most jöhet az, hogy egyedin öltözködjön, ne jöjjön szembe az utcán mégegy, de ezt egyrészt nem mindenki tudja megfizetni, másrészt nem is mindenkinek célja!
2017. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!