Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maximum hány denes az a...

Maximum hány denes az a harisnya, amit még elviselsz farmer alatt egy fűtött helyiségben?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Farmer alatt semmit nem viselek el, harisnyát szoknyákhoz hordok. Télen pamutot.
2016. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 140 denes nejlonharisnyát hordok a farmer alatt, nekem nagyon bevált, nem szoktam beleizzadni sosem. :)

100x jobb és kényelmesebb is, mint a jégeralsó, mert abba belemelegszek és alapból nagyon kényelmetlen is.

F

2016. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak amikor suliba megyek, akkor veszek fel harisnyát a gatya alá, mert ott ugye nem fűtenek rendesen... de ha tudom, hogy olyan helyre megyek, ahol van fűtés, akkor nem veszek harisnyát, kibírom azt a pár percet míg odagyalogolok.
2016. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20 denest szoktam farmer alá venni.

31/f

2016. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50 denes
2016. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8-tól 20-denig szoktam harisnyát húzni nadrág alá. Télen persze rendesen felöltözök, de tavasszal és ősszel nadrág alá nekem elég! Kint nem fázom, fűtött hejiségben nem sülök meg.

37F

2018. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40.
2018. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!