Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány szép?

Szerintetek ez a lány szép?

Figyelt kérdés

[link]

Asszem 22 vagy 23 éves, barátomat rajtakaptam hogy nézegette, de nem tudom minek mivel baratom 17 eves.

16/L



2017. máj. 7. 15:03
1 2 3
 21/28 acelsziv ***** válasza:
77%

Ez egy Implantoszaurusz.

Bottal nem piszkálnám meg. De hát van aki erre gerjed, Főleg a látszatemberek.

2017. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyenek szoktak hozzá menni egy 50 éves milliárdoshoz és pózolni a karába 40 éves korukig, kb ennyiről szól az életük. Attól függetlenül hogy nincs szétplasztikázva a kinézete még nagyon mű. Amúgy a szája tuti meg van csinálva és undorító is. Amelyik nő ezt a szájat szépnek találja annak hatalmas gondok vannak a fejében. De az ő tekintetében sem lehet látni amúgy egy szikrányi értelmet sem. Az alakja jó de az összkép ezzel a buta fejjel és stílussal hányinger keltő. Egy jó ízlésű férfi nem ilyenre gerjed.
2017. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 DONIBOY válasza:

Nem rossz darab, de bizti nem akar lecserélni.

Én is megnézek minden jobb csajt, de meg sem szokott fordulni a fejemben a dolog :D

17/F

2017. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta lányt tartja sok férfi korunk szépség ideáljának . Nézni lehet ...azzal nem csal meg ....de egyébként is nyugi ,az ilyen csajok nagyon megválogatják kivel állnak össze ...nem csak az alsógatyája dagadása számít ,hanem a pénztárcájáé is !!!A másik pedig ,hogy már a kora miatt se kellene neki a fiúcskád !
2017. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
34%
Nevetsegesen csunya
2017. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2017. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
*bár a kezét az ékszerek leöregítik
2017. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szép
2021. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!