Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingről kérdések, vélemény...

Piercingről kérdések, vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy piercinget, a szám alsó felébe egy karikát (pontos neve nem jut eszembe:D)

15 vagyok, hamarosan 16,és sokkal érettebb a korosztályomnál,szóval nem csak egynyári divatpiercinget szeretnék mert épp lázadok:D.Már több éve szeretném,és sokat is gondolkodtam rajta.( tetkórol,fültágeszről lemondtam már:D)

Nyáron szeretném csináltatni,addig is tudok még rajta gondolkodni:)

Van valami hátránya ha a számban van ? Valami tippek,hogyan,milyet csináltassak ? Ápolás ?következmények ? Vélemény? Korai lenne ? Itthon hogy mondjam ?:D Már mondtam egyszer,nem nagyon ellenkeztek, de látszott, hogy nem rajonganak az ötletért://


2017. máj. 8. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh lemaradt: piercinget lehet ki-be rakni, vagy egyszer berakják,és nem nagyon lehet piszkálni ?
2017. máj. 8. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztában semmivel ,akkor szerintem még ne csináltass...

Járj utána alaposan, ne pedig gyakorikérdésekről

2017. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 14 évesen lett az első, ugyanoda. nincs hátránya, egyébként labret asszem a latin neve. és először karikát nem kapsz bele, egynees szárút, jó hosszút. kicsit idegesítő, míg meg nem szokod, nekem 2 van, már fel se tűnnek egyébként. legalább 2 hétig nem ehetsz majd tejterméket utána. phlogosol-lal kell majd öblögetni, külsőleg betadine-al vagy alkohollal (gyógyszertárival!!! nem pálesszal!) mosogatni naponta többet.

18 éven alul szalonokban szülői beleegyezés kell. szóval, te tudod, otthon mi lesz vele. nekem egyértelműen nem örültek, csak hát azt hitték, majd kinövöm ezt :D (azóta bővült azért XD)

el kell mennie vmelyik szülődnek veled majd a szalonba. én a swastika-t ajánlom, ha pesti vagy, a Geri nagyon ügys és majd elis mond neked mindent. kedves srác.

2017. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Whaaa köszönöm,sokat segítettél:D
2017. máj. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!